Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance

Specjalnie dla naszych czytelniczek postanowiłyśmy przyjrzeć się najlepszym kosmetykom do makijażu ostatnich miesięcy. Po jakie produkty warto sięgnąć? Co ciekawego odkryłyśmy w przeciągu ostatnich kilkunastu tygodni? Przedstawiamy najlepsze kosmetyki do makijażu ostatnich  miesięcy.

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance paletka cieni

To jedna z najlepszych paletek cieni do powiek, z jakimi miałyśmy do czynienia. Producent zadbał o dużą różnorodność. W rezultacie Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance zawiera zarówno matowe cienie, jak i perłowe czy satynowe. Znajdziemy tutaj beże, brązy, fiolety, czerwienie, złoto i oliwkę.  Wszystkie cienie do powiek mają aksamitną konsystencję, są drobno zmielone, dlatego też rewelacyjnie przylegają do powieki. Ich blendowanie stanowi czystą przyjemność. Cienie łatwo się ze sobą łączą. Ich trwałość jest fenomenalna. Na dodatek do paletki dołączono pędzelek z dwoma końcówkami – do aplikacji cienia na powiekę ruchomą i do jego rozcierania. Aplikator świetnie sprawdza się w swojej roli.

Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance

Kat von D eyeliner w pisaku z serii Tattoo

Nie należę do osób, które potrafią robić kreski eyelinerem, ale ten gagatek jest naprawdę wygodny w użyciu. Nawet ja umiem nim stworzyć prostą linię wolną od prześwitów i zacieków. Kat von D eyeliner w pisaku z serii Tattoo jest świetnie wyprofilowany, końcówka należy do ostrych, ale stabilnych. Na jego korzyść przemawia też genialna pigmentacja, wystarczy jedno pociągnięcie, aby uzyskać kruczą czerń.  Szybko zastyga, nie tworzy zacieków, a można go bez trudu usunąć z powieki zwykłym płynem micelarnym.

Kat von D eyeliner w pisaku

Kat von D kremowa pomadka

Bardzo ją polubiłyśmy za właściwości nawilżające i za to, że nie podkreśla suchych skórek. Kat von D kremowa pomadka ma świetną pigmentację, wystarczy jedno pociągnięcie, aby wargi pokryły się wyraźną warstwą koloru.  Szminka charakteryzuje się świetną trwałością. W trakcie picia i drobnych przekąsek ściera się równomiernie.

Kat von D kremowa pomadka

Sephora Cream Lip Stain

Duże bogactwo odcieni to niewątpliwie atut tych produktów, każda z nas znajdzie pośród nich szminkę w płynie dostosowaną do swojego typu urody. Sephora Cream Lip Stain pokrywa usta wyraźną warstwą koloru. Szybko zastyga i utrzymuje się na wargach przez wiele godzin.  Gorąco polecamy ten produkt wszystkim miłośniczkom wyraźnie podkreślonych ust.

Sephora Cream Lip Stain

Kobo Professional róż mineralny w kamieniu

Ma on umiarkowaną pigmentację, dlatego nie zrobimy sobie nim krzywdy. Satynowe wykończenie sprawia, że twarz wygląda świeżo i młodzieńczo.  Najważniejsze, nie zapycha skóry. Po jego użyciu na twarzy nie powstają grudki i pryszcze. Jest niezwykle trwały, utrzymuje się do wieczornego makijażu. Kobo Professional róż mineralny w kamieniu ładnie się blenduje. Mamy do wyboru kilka twarzowych odcieni, w tym Raspberry Pink, który z powodzeniem zastępuje uniwersalny NARS Deep Throat.

Kobo Professional róż mineralny w kamieniu

Eveline  Matt Magic pomadka w płynie

Pomadki w płynie nigdy nie cieszyły się naszym uznaniem, do czasu, aż poznałyśmy Sephora Cream Lip Stain i Eveline  Matt Magic. Obie szminki są świetnie. Ta z Eveline zastyga na ustach do matu i jest nie do zdarcia. Mimo to, gdy ją nosimy, mamy wrażenie aksamitnie gładkich ust. Pigmentacja Eveline Matt Magic jest fenomenalna i możemy polecić tę szminkę z czystym sumieniem. Nasze redaktorki miały do czynienia z piękną fuksją, ale do wyboru są też nudziaki i czerwień.

Eveline  Matt Magic pomadka w płynie