zel-veno-terapia

Żel Veno TERAPIA z ekstraktem z kasztanowca to coś w sam raz dla pań. Stworzono go, aby leczył, łagodził i zapobiegał dolegliwościom związanym z zaburzeniami mikrocyrkulacji krwi w nogach oraz ich opuchlizną.

 

Żel Veno TERAPIA z ekstraktem z kasztanowca:

  • leczy, łagodzi i zapobiega dolegliwościom związanym z zaburzeniami mikrocyrkulacji krwi w nogach i opuchlizną nóg,
  • łagodzi uczucie tzw. ciężkich nóg, na które uskarżają się głównie kobiety,
  • polecić go można również w przypadku pojawienia się krwiaków pourazowych.

 

Jego skuteczność to zasługa połączenia kilku elementów: unikalnych właściwości żelu, sposobu jego wmasowywania oraz synergii działania naturalnych składników.

W skład żelu Veno TERAPIA wchodzą – poza ekstraktem z kasztanowca – olejki eteryczne  i ich pochodne o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym oraz regenerującym (olejek goździkowy, eukaliptusowy, anyżowy, tymiankowy, lawendowy, rozmarynowy, kosodrzewinowy, cynamonowy, kubebowy). Składniki skomponowano tak, aby wzajemnie potęgowały efekt swojego wielokierunkowego działania.

Unikalny skład żelu oparto na sprawdzonej, ponad stuletniej recepturze opracowanej przez Grzegorza Mendla, twórcę współczesnej genetyki.

Jak stosować żel Veno TERAPIA? Aby osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne,  należy go minimum trzy razy dziennie wcierać, a właściwie wmasowywać w bolące miejsca (na przemian ruchami kolistymi i posuwistymi), nakładając na dłoń za każdym razem ok. 2-3 cm żelu. Masując podudzia, należy pamiętać, żeby wykonywać ruchy posuwiste tylko z dołu do góry w celu aktywizacji zastawek żylnych.

 

Z myślą o użytkowniczkach portalu Dojrzalakobieta.pl producent żelu Veno TERAPIA z ekstraktem z kasztanowca ufundował 5 opakowań tego preparatu. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczyło w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

 

„Chciałabym wypróbować żel Veno TERAPIA z ekstraktem kasztanowca, ponieważ…”

Żel Veno TERAPIA  z ekstraktem z kasztanowca wędruje do:

  • Alina W. , Gdynia: „Chciałabym wypróbować żel Veno TERAPIA z ekstraktem kasztanowca, ponieważ na co dzień pracuję jako fryzjerka i po powrocie do domu dokucza mi problem ciężkich nóg.  Ostatnio na łydkach pojawiły się siniaki, przez które jestem zmuszona nosić długie spódnice.  Czytałam w internecie, że ekstrakt z kasztanowca mógłby mi pomóc w walce z moimi problemami.  W związku z tym mam nadzieję, że żel Veno TERAPIA niebawem trafi w moje ręce”.
  • Patrycja C., Rzeszów: „Chciałabym wypróbować żel Veno TERAPIA z ekstraktem kasztanowca, ponieważ  z miesiąca na miesiąc problem  związany z mikrocyrkulacją krwi w nogach staje się coraz poważniejszy. Wierzę,  że wspomniany preparat zapobiegnie powstawaniu nowych krwiaków i dzięki niemu pozbędę się dokuczliwej opuchlizny”.
  • Urszula H., Niemodlin: „Chciałabym wypróbować żel Veno TTERAPIA, ponieważ  ma świetny skład, a moje nogi potrzebują wsparcia z zewnątrz. Chciałabym pozbyć się uczucia ciężkości i opuchlizny, ponieważ wspomniane dolegliwości utrudniają mi sprawowanie opieki nad wnusiem, który jest bardzo żywym dzieckiem”.
  • Katarzyna J., Ustka: „Chciałabym wypróbować żel Veno TERAPIA, ponieważ charakteryzuje się on świetnym składem. Przy wsparciu wyszukiwarki internetowej przeanalizowałam skład specyfiku i widzę w nim ogromny potencjał. Chętnie przekonam się na własnych nogach, jak radzi sobie z opuchlizną i siniakami”.
  • Malwina D., Tarnobrzeg: „Chciałabym wypróbować żel Veno TERAPIA, ponieważ od dłuższego czasu bezskutecznie walczę z uczuciem ciężkich nóg. Mam nadzieję, że wyżej wspomniany specyfik przyniesie mi  pożądaną poprawę.  We wrześniu moja córka wychodzi za mąż i chciałabym przetańczyć na  weselnym parkiecie całą noc”.

 

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom!

Tekst sponsorowany