zestaw-nagrod-skinetic

Każda kobieta chciałaby cieszyć się przez jak najdłuższy czas jędrną skórą bez oznak starzenia. Na szczęście osiągnięcie tego celu nie jest już wcale takie trudne, pomocne mogą okazać się tutaj kosmetyki przeznaczone specjalnie dla skóry dojrzałej. Właśnie do takich należą nowe produkty marki Skinétic 60+.

Seria Skinétic składa się z czterech programów pielęgnacyjnych o zróżnicowanej intensywności działania, specjalnie dostosowanych do wieku 30+, 40+, 50+ oraz 60+. Preparaty zostały przetestowane dermatologicznie i alergologicznie z udziałem osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii, co świadczy o ich bezpieczeństwie.

Informacje o nagrodach

Wraz z marką Skinétic mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są zestawy kosmetyków Skinétic 60+ oraz Rewitalizujący Tonik Złuszczający tejże marki. W skład każdego zestawu wchodzą niżej wymienione kosmetyki:

  • Skinétic Liftingujący krem intensywnie regenerujący na dzień, cena ok. 28 zł
  • Skinétic Wzmacniający krem intensywnie regenerujący na noc , cena ok. 28 zł
  • Skinétic Krem-koncentrat intensywnie regenerujący pod oczy, cena ok. 24,99 zł
  • Skinétic Rewitalizujący tonik do twarzy na noc, cena ok. 24,99 zł

Dzięki unikalnemu kompleksowi dermalligence preparaty Skinétic 60+ skutecznie uzupełniają niedobory składników niezbędnych w walce z procesem starzenia się skóry, głęboko nawilżają, odżywiają i wygładzają zmarszczki. Komórki macierzyste z ryżu himalajskiego stymulują odnowę komórek skóry oraz opóźniają proces ich starzenia. Koktajl witamin A, C i B6 aktywując procesy naprawcze, odbudowuje strukturę skóry, wygładza zmarszczki oraz zmniejsza przebarwienia, wyrównując koloryt.

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów kosmetyków należy odpowiedzieć na następujące pytanie.

Na co najbardziej zwracasz uwagę w pielęgnacji skóry dojrzałej?

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze wypowiedzi.

Na zgłoszenia czekamy do 06.09.2015 r. do godz. 23:59. Odpowiedzi należy przesyłać na mail konkurs@menopauza.pl

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 06.09.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 3 zestawów kosmetyków  jest Skinétic.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu DojrzalaKobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany