Dzieje się Nagrody Najnowsze

Nagroda: Uroczysko

konkurs-uroczysko

Gdzieś u podnóża Sudetów, w Malowniczem, jest pensjonat Uroczysko – miejsce, które zmienia życie ludzi.

Majka od dłuższego czasu ma wrażenie, że przyciąga wszystkie możliwe nieszczęścia.
Zdradzona i porzucona przez męża, sama musi wychowywać nastoletnią córkę. Nie radzi sobie ze spłatą kredytu, przez co komornik chce odebrać im dom. Dosłownie cały świat wali jej się na głowę.
Postanawia wyjechać w Sudety do uroczego Malowniczego. Z dala od wszystkiego chce zastanowić się nad przyszłością.

Czy Majka odzyska w Malowniczem upragniony spokój?
Czy jej córka Marysia zaaklimatyzuje się w zupełnie obcym jej miejscu?
Czy obie odnajdą upragnione szczęście i MIŁOŚĆ?

Uroczysko to powieść pełna humoru i ciepła. Pokazuje, że niezależnie od trudnych życiowych doświadczeń, każdy może odnaleźć szczęście.
Nikt nie oprze się jej urokowi.

Aby zdobyć 1 z 3 egzemplarzy powieści Uroczysko, wystarczyło w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

„Perypetie Majki kończą się…”

Poniżej przedstawiamy nagrodzone wypowiedzi, Uroczysko wędruje do:

  • Ilona M., Białystok: „Perypetie Majki kończą się happy endem.  Kobieta nieoczekiwanie otrzymuje spadek po dalekiej ciotce, w skład którego wchodzi między innymi domek letniskowy w Malowniczem.  Majka postanawia wziąć się w garść i remontuje odziedziczoną posiadłość, aby dostosować ją do potrzeb turystów. Gdy otwiera pensjonat, nie może narzekać na brak klientów. Jednym z nich okazuje się przystojny brunet z Gdańska, który postanowił spędzić urlop w Malowniczem. Choć początkowo Majka nie potrafi znaleźć z nim nici nieporozumienia, w miarę upływu czasu odkrywa, że darzy go ogromną sympatią, która z czasem przeradza się w gorące uczucie”.
  • Dagmara H., Kraków: „Perypetie Majki kończą się dość niespodziewanie. Kobieta początkowo rozpamiętuje swoje nieudane małżeństwo i zastanawia się, dlaczego zakończyło się ono rozwodem. Ku swojemu zdziwieniu odkrywa, iż jednym z czynników był brak pasji. Majka nie miała własnego hobby, któremu mogłaby  poświęcać wolny czas, w rezultacie całą swą uwagę koncentrowała na mężu, który w końcu poczuł się zmęczony zaistniałą sytuacją. Kobieta postanawia odzyskać jego miłość i obiecuje mu, że popracuje nad swoimi wadami. Byli małżonkowi podejmują heroiczną pracę nad związkiem, która kończy się sukcesem”.
  • Janina B., Konin: „Perypetie Majki kończą się szczęśliwie dla głównej bohaterki.  W Malowniczem kobieta odnajduje potrzebny spokój i nieoczekiwanie odkrywa swoją drogę życiową. Majka postanawia starać się o unijną dotację na restaurację serwującą tradycyjne polskie potrawy. Pomimo iż urzędnicy rzucają jej kłody pod nogi, wytykając błędy we wnioskach, głównej bohaterce udaje się otrzymać wsparcie i spełnić swoje największe marzenie”.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Tekst sponsorowany

Komentarze (6)

drobina

5 lat temu

Gratulacje Babeczki! Życzę Wam miłej lektury.

Mindi

5 lat temu

Gratuluję świetnie zapowiadającej się książki 🙂 Lubię takie lektury, przeczytam ją wkrótce, jak tylko ją zdobędę w księgarni.

eve

5 lat temu

gratuluje fajnej ksiazki

Emilly27k

5 lat temu

Gratulacje dla wygranych. 🙂

pati25

5 lat temu

Gratuluję ciekawej nagrody książkowej 🙂

Danusiate

5 lat temu

Gratulacje! Brzmi jak idealna lektura na wakacje 🙂

Zostaw komentarz