Dzieje się Nagrody Najnowsze

Nagroda – powieść Adriany Lisboa pt. Symfonia w bieli

symfonia w bieli

Nie musisz nic wiedzieć o Brazylii, by pokochać Symfonię w bieli – na jej kartach poznasz fascynujące miejsce, urokliwe, pełne zmagań i mrocznych sekretów.

Maria Ines, Clarice, Tomás – troje bohaterów, trzy historie życia, które przeplatają się, tworząc coraz bardziej wciągającą i coraz bardziej niesamowitą opowieść. Jej sednem są traumy z dzieciństwa i pragnienie zemsty, bolesne rodzinne tajemnice, zawiedzione uczucia, zdrada i seksualne niespełnienie, nigdy niewyjaśnione sprawy i poszukiwanie siebie i własnego miejsca. Wydarzenia rozgrywają się zarówno na zalewanej słońcem brazylijskiej fazendzie, jak i w klimatyzowanym luksusie Rio de Janeiro.

Wszystko to składa się na wyrafinowaną, mistrzowską powieść, którą po prostu się smakuje!

Wygraj powieść Adriany Lisboa pt. Symfonia w bieli!

Dzięki uprzejmości Domu Wydawniczego Rebis mamy dla Was pięć egzemplarzy powieści Symfonia w bieli.  Aby zdobyć jeden z nich, wystarczyło w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Z czym kojarzy Ci się Brazylia, w której rozgrywa się akcja powieści pt. Symfonia w bieli?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy laureatki konkursu i ich wypowiedzi.

ewelina: Brazylia to dla mnie gorące słońce i równie rozpalona oraz pięknie opalona skóra. Do tego uśmiech i pozytywna energia. Nie bez powodu kolory Brazylii to żółty i zielony – od razu pozytywnie nastrajają, jak cały ten kraj. Cudownie byłoby się tam teraz znaleźć!

Kamila:Brazylia kojarzy mi się przede wszystkim z muzyką i tańcem. W końcu to w Rio odbywa się największy i najbardziej barwny karnawał na świecie. Zawsze podziwiam, jak fantastycznie ludzie potrafią się tam bawić. Marzę, by kiedyś pojechać do Brazylii i poczuć to na własnej skórze – to wspaniały i piękny kraj 🙂

marta: Samba de Janeiro! Gdy słyszę „Brazylia” to chce mi się tańczyć! To niezwykły kraj, gdzie taniec jest częścią życia. Dzień bez tańca jest tam dniem straconym. tego z pewnością moglibyśmy się uczyć od Brazylijczyków – energii i zabawy.

Angie: Brazylia kojarzy mi się się ze złotą opalenizną i piękną urodą jej mieszkanek. Kobiety są tak gorące niczym egzotyczne słońce. Od razu można rozpoznać Brazylijkę na konkursie piękności. Taka uroda to skarb i największa wizytówka. Gorące, brazylijskie słońce – przybywaj i do nas!

fiorella: Egzotyczne owoce, mnóstwo kolorów i piłka nożna – to właśnie kojarzy mi się z Brazylią.  Chciałabym kiedyś tam pojechać 🙂 Brazylia to niezwykle barwne miejsce na ziemi, od razu przywołuje na myśl tancerki w barwnych strojach. To piękna mieszanka, której chętnie kiedyś doświadczę.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze (6)

eve

7 lat temu

ciekawe sa Wasze wypowiedzi, gratuluje ksiazki !

Emilly27k

7 lat temu

Cieszę się z Waszych wygranych książkowych. Mam nadzieję,że książka się Wam spodoba. Miłej lektury Wam życzę.

pati25

7 lat temu

Gratuluję 🙂

Aneczka2015

7 lat temu

Moje gratulacje 🙂

dulcynea

7 lat temu

Gratuluję , bardzo chciałam przeczytać tę książkę.
Zazdroszczę 😉

Mindi

7 lat temu

Gratuluję Ewelinie, Kamili, Marcie, Angie i Fiorelli wciągającej powieści, życzę emocjonującego czasu spędzonego z książką 🙂

Zostaw komentarz