Zdrowie

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oczyszczacza powietrza do sypialni?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oczyszczacza powietrza do sypialni

Wysoka jakość snu pozwala organizmowi na skuteczną regenerację, dlatego w swojej sypialni warto stworzyć sprzyjający ku temu mikroklimat. Pomoże w tym nowoczesny oczyszczacz powietrza marki SHARP, który nie tylko usuwa zanieczyszczenia z powietrza, ale dba również o szereg innych czynników wpływających na jego stan. Przy wyborze odpowiedniego oczyszczacza powietrza do sypialni należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników, dzięki którym nocny wypoczynek nabierze całkiem nowego wymiaru.

SHARP Plasmacluster – nowy wymiar oczyszczania

Marka SHARP od lat jest liderem na rynku urządzeń, dzięki którym dbałość o jakość powietrza w mieszkaniu staje się o wiele prostsza. SHARP dostarcza bowiem sprzęt, który nie tylko skutecznie oczyszcza i nawilża powietrze, ale również poddaje je jonizacji. Dzięki autorskiej technologii Plasmacluster każdy użytkownik oczyszczacza SHARP może cieszyć się z najwyższej jakości powietrza o bilansie jonowym zbliżonym do tego, jaki można zaobserwować w warunkach naturalnych, a co za tym idzie – powietrze w domu staje się rześkie i lekkie.

Oczyszczacz powietrza do sypialni – wydajność urządzenia

Jednym z najważniejszych parametrów, jakim powinien wyróżniać się wysokiej jakości sprzęt do sypialni jest optymalna wydajność. Ta powinna być dostosowana do powierzchni sypialni, aby urządzenie mogło wykazywać się jeszcze wyższą skutecznością w walce z substancjami zagrażającymi naszemu zdrowiu. Oczyszczacze marki SHARP nie bez powodują należą do najlepszych na rynku – zastosowane w nich innowacje technologiczne pozwalają na wydajną pracę urządzenia w pomieszczeniach do 56m2, co czyni je najbardziej uniwersalnymi w swojej grupie produktowej.

Wybór oczyszczacza powietrza a energooszczędność

Funkcjonalny oczyszczacz powietrza to taki, który nie zużywa dużo prądu. Urządzenia SHARP znane są ze swojego ekonomicznego charakteru, który pozwala ograniczyć zapotrzebowanie na energię elektryczną do absolutnego minimum. Dzięki temu zyskuje nie tylko nasz portfel, ale również środowisko naturalne.

Oczyszczacz powietrza w sypialni – głośność pracy

Wybierając urządzenie do sypialni należy zwrócić uwagę nie tylko na jego wydajność i energooszczędność, ale również poziom hałasu, jaki generuje w nocy. Najnowsze oczyszczacze powietrza SHARP to gwarancja cichej pracy, bowiem w trybie „sen” natężenie dźwięku może wynosić zaledwie 18 dB, czyli tyle co szum liści.

Inteligentny oczyszczacz powietrza do sypialni – czyli jaki?

Czyli taki, który na bieżąco analizuje rodzaj zanieczyszczeń w pomieszczeniu, a także monitoruje ich poziom. Oczyszczacze SHARP wyposażone są w specjalnie zaprojektowaną kolorową skalę jakości powietrza, która bazuje na wartościach dostarczanych przez dwa rodzaje czujników. Jest to technologia, która pozwala wykryć i zneutralizować zarówno kurz czy ciężkie pyły PM2,5, jak również niewidoczne dla ludzkiego oka cząsteczki zapachowe czy bakterie.

Oczyszczacze powietrza SHARP to urządzenia o szerokim zastosowaniu, które zwalczają zanieczyszczenia o zróżnicowanym charakterze, w przeciwieństwie do sprzętów skupionych na walce tylko z jednym szkodliwym czynnikiem. Co ważne, inteligentne oczyszczacze SHARP często posiadają funkcję nawilżania, dzięki której komfort codziennego życia wzrasta.

Filtry o najwyższej skuteczności

Jednym z największych zagrożeń dla naszego zdrowia są wiszące w powietrzu toksyczne pyły, które w kontakcie z filtrami HEPA13 obecnymi w oczyszczaczach SHARP zostają jednak skutecznie unieszkodliwione. Ponadto, obecność dodatkowych filtrów węglowych zapewnia powietrze wolne od gazów i brzydkich zapachów, a filtry wodne pozwalają na wydajną pracę urządzenia w roli nawilżacza, do zasilania którego wystarczy zwykła woda z kranu. Oczyszczacze powietrza SHARP wykazują się wydajnością na poziomie 400l wody w skali miesiąca, dlatego duże nagromadzenie bio-zanieczyszczeń nie powinna dziwić. Tutaj skutecznością wykazują się filtry, które te zanieczyszczenia wychwytują. Warto również wspomnieć, że wysoka jakość filtrów stosowanych w urządzeniach SHARP zapewnia ich długi okres przydatności wynoszący nawet do 10 lat.

Różnorodność funkcji nowoczesnych oczyszczaczy powietrza

Marka SHARP nieustannie poszerza grono swoich stałych klientów z uwagi na szereg dodatkowych funkcji, w które wzbogacane są oczyszczacze i nawilżacze powietrza od japońskiego producenta. Mowa m.in. o trybie Plasmacluster Ion Spot, który pozwala pozbyć się przykrych zapachów gromadzących się tkaninach czy obiciach meblowych. Tryb Clean Ion Shower natomiast to idealny sposób na poprawę jakości powietrza w kilku pomieszczeniach, w których śpią domownicy. Na szczególną uwagę zasługuje opcja Mosquito Catcher, jak na razie dostępna tylko w modelu UA-PM50E-B, która skutecznie eliminuje obecność drobnych owadów w sypialni.

Oczyszczacz tylko od renomowanego producenta

Zakup oczyszczacza powietrza najlepszej jakości to długoterminowa inwestycja, która pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii do minimum, a w razie usterki zapewnić optymalną dostępność części zamiennych. Dlatego też oczyszczacze marki SHARP są warte swojej ceny – innowacyjne podejście do nowoczesnych technologii poparte wieloletnim opracowywaniem najskuteczniejszych sposobów na walkę z patogenami to przepis na sukces. Producent dba również o komfort Klientów na wypadek usterek technicznych – gwarancja door-to-door zapewnia odbiór wadliwego sprzętu i dostarczenie naprawionego urządzenia na koszt serwisu SHARP. Co więcej, dostępna jest również opcja Gwarancja Premium 24H, ale tylko dla modeli Ultimate Air (sygnatura UA-…).

Komentarze (11)

amelka

5 miesięcy temu

Nasze miasta są wyjątkowo zanieczyszczone, więc dobry oczyszczacz powietrza jest potrzebny większości z nas.

jowita

5 miesięcy temu

Jak będę kupowała oczyszczacz, to zwrócę uwagę na wszystkie wspomniane tutaj aspekty.

czarodziejka

5 miesięcy temu

Warto wiedzieć, jakie aspekty są istotne przy wyborze oczyszczacza powietrza.

tina

5 miesięcy temu

Dobry oczyszczacz powietrza posiada nowoczesne filtry:)

olga

5 miesięcy temu

Nie znam się na nowoczesnych technologiach, ale też szukam oczyszczacza powietrza, to bardzo przydatny sprzęt:) Artykuł mi sporo wyjaśnił.

ulka

6 miesięcy temu

Dobry oczyszczacz powietrza wiele ułatwia. Chętnie bym jakiś kupiła do swojej sypialni. Trzeba jednak na to uzbierać pieniądze.

nina

6 miesięcy temu

Ja właśnie szukam dobrego oczyszczacza powietrza. Teraz wiem, na co powinnam zwrócić uwagę.

estera

6 miesięcy temu

Mnie marzy się dobry oczyszczacz powietrza do sypialni.

lidka

6 miesięcy temu

Wiele przydatnych informacji dla osób, które szukają oczyszczacza powietrza do sypialni:)

kasina

6 miesięcy temu

Teraz dobry oczyszczacz powietrza ma nie tylko filtry nowej generacji, ale też jest energooszczędny:)

werka

6 miesięcy temu

W mojej sypialni niewątpliwie przydałby się dobrej jakości oczyszczacz powietrza:)

Zostaw komentarz