Seks

Męska prostytucja

Temat mężczyzn, którzy oddają się za pieniądze, często jest pomijany milczeniem. Brew pozorom wcale nie jest to zaledwie margines świata prostytucji, jednak w grę wchodzą zupełnie inne przekonania społeczne, niż w przypadku kobiet.

Temat mężczyzn, którzy oddają się za pieniądze, często jest pomijany milczeniem. Wbrew pozorom wcale nie jest to zaledwie margines świata prostytucji, jednak w grę wchodzą zupełnie inne przekonania społeczne, niż w przypadku kobiet.

Mężczyzna poszukiwany

Nie tylko kobiety decydują się na oddawanie swojego ciała za pieniądze. Co ciekawe, pod terminem kobiecej prostytucji nie ma już dla nas właściwie żadnych większych tajemnic. Powszechnie znane są ceny za usługę, miejsca gdzie prostytutkę można spotkać czy cały wachlarz usług jakie panie oferują.

Męska prostytucja to temat niechętnie poruszany, zjawisko to nie doczekało się również zbyt wielu naukowych ekspertyz i danych statystycznych.

Męskie prostytutki raczej trudno spotkać na ulicach czy przy drodze, jak to bez kłopotu bywa w przypadku popularnych tirówek. Zainteresowani tego typu usługami muszą się udać raczej do większych miast, za granicę lub po prostu wiedzieć, gdzie znajduje się lokal o odpowiednim profilu.

Warto podkreślić, że męska prostytucja to interes bezpieczniejszy i mniej wymagający od panów, niż ten uprawiany przez kobiety. Mężczyzna co prawda musi zadbać o swój wygląd, zainwestować w ćwiczenia na siłowni i dobre ubrania, by emanować atrakcyjnością i był na niego popyt, ale szanse na złapanie choroby w trakcie stosunku są znacznie mniejsze, m.in. dzięki stosowaniu prezerwatyw.

Powody męskiej prostytucji

Oczywiście powodem oddania ciała, także w przypadku panów, są wymierne korzyści materialne. Droższy samochód, rozrywkowe życie, a czasem po prostu sposób na zabicie nudy – to tylko niektóre argumenty, dla których mężczyźni decydują się na wcielenie w rolę męskiej prostytutki.

Zjawisko to jest niezwykle popularne wśród mężczyzn niskiego statusu społecznego, bez wykształcenia i większych szans na poprawienie swojego statusu materialnego – panów z małych miejscowości. Ale nie jest to reguła.

Zdarza się, że udział w tym biznesie biorą osoby, które szukają finansowego oparcia. Ekskluzywne usługi seksualne za ekskluzywne wyjścia, podróże czy pieniądze, czyli w skrócie sponsoring – bardzo modna ostatnimi czasy forma prostytucji.

Wystarczy dobrze wyglądać, przekuć to na swój największy atut, za który ktoś słono zapłaci. Ktoś – bo na usługi męskich prostytutek znajdują się też chętni mężczyźni, często homoseksualiści, którzy ukrywają się ze swoją skłonnością.

Kim są kobiety, które zamawiają męską prostytutkę?

Mogą to być panie, które szukają w życiu dodatkowych wrażeń, bez zobowiązań i ponownego kontaktu, a męska prostytutka z pewnością takich jest w stanie im dostarczyć. Bywa też, że na seks za pieniądze z mężczyzną decydują się kobiety, które mają już za sobą nieudane związki, rozwody czy śmierć partnera, a którym nie zależy na kolejnym trwałym związku.

Za seks decydują się też płacić kobiety, które nie są w stanie stworzyć normalnej, opartej na bezinteresownym uczuciu więzi i chcą zaspokoić jedynie swój popęd.

Cześć kobiet wybiera taką formę zbliżeń jeszcze z innych przyczyn. Może to być samotność, poczucie wyizolowania i potrzeba zwykłej rozmowy z drugą osobą. Za pieniądze mogą przecież nie tylko spełnić swoje najskrytsze fantazje erotyczne, ale również wylać swoją frustrację, rozczarowanie z życia rodzinnego czy braku ciepła we własnym związku.

Komentarze

eve

4 lata temu

ha!ze mna na szczescie nie jest tak zle zebym musiala placic za sex,wspolczuje tym kobietom ze nie moga sobie normalna droga kochanka znalezc

Zostaw komentarz