Matowe pomadki Avon True Color

Czerwień to najlepsza przyjaciółka każdej kobiety. Szminka w tym kolorze sprawia, że nawet prosty makijaż wygląda efektownie. Czerwień ożywia twarz, sprawia, że wyglądamy kobieco i seksownie. Nic dziwnego, że mężczyźni oglądają się za kobietami, które lubią nosić ten kolor. Niestety, wiele kobiet uważa, że czerwień nie jest dla nich. To duży błąd, ponieważ każda z nas może znaleźć pomadkę idealną dla siebie. Matowe pomadki Avon True Color zostały ostatnio podzielone na trzy typy kolorystyczne. Każdemu z nich przyporządkowano trzy odcienie czerwieni.

Trzy główne typy urody

Istnieją trzy główne typy urody: chłodny, ciepły oraz neutralny. Jeśli wiesz, do którego z nich należysz, wystarczy, że przyjrzysz się podziałowi z najnowszego katalogu Avon, a dowiesz się, jaki odcień czerwieni Ci pasuje.  Jeśli nie dysponujesz taką wiedzą, możesz skorzystać z profesjonalnych porad kolorystycznych albo przyjrzeć się sobie w lustrze.

Czerwone szminki idealne dla chłodnego typu urody

Kobietom, które mają chłodny typ urody, pasują następujące matowe pomadki Avon True Color: Wild Cherry – czerwień wpadająca w fiolet, Ruby Kiss – krwista, bardzo czysta czerwień oraz Rose Red – czerwień wpadająca w bordo.

Matowe pomadki Avon True Color

Co pasuje ciepłym typom urody?

Panie obdarzone cieplejszym typem urody powinny sięgnąć po: Coral Fever – koralową, nieco pomarańczową czerwień, Red Supreme – bordową, lekko ceglastą czerwień oraz Sunbaked Red – bordo z nutą brązu.

matowe szminki Avon True Color

W jakich czerwonych pomadkach będzie do twarzy neutralnemu typowi urody?

Kobiety, które posiadają neutralny typ urody, będą świetnie wyglądać w następujących czerwonych pomadkach Avon True Color: Crimson Tide – bordowa czerwień wpadająca w brąz, Truest Red – lekko neonowa, malinowa czerwień, Everyday Red – przygaszona, klasyczna czerwień.

Matowe pomadki Avon True Color

Matowe szminki Avon True Color – właściwości oraz jakość

Matowe pomadki Avon True Color mają dość kremową konsystencję, dzięki czemu ładnie i równomiernie rozprowadzają się na ustach. Charakteryzują się wysoką pigmentacją, wystarczy jedno pociągnięcie, by wargi stały się czerwone. Rzeczywiście mamy tu do czynienia z matem, a nie satyną czy kremowym wykończeniem. Matowe szminki Avon True Color wyróżniają się dobrą trwałością, na wargach utrzymują się 6-8 godzin. Troszkę zjadają się podczas posiłku, na szczęście odbywa się to równomiernie. Obecnie za szminkę z tej serii zapłacimy 17 zł, jest ona bowiem objęta promocją. Pomadki mają solidne, plastikowe opakowania, które nie otwierają się w torebce, na pewno nie zniszczą się też łatwo podczas codziennego korzystania z ich dobrodziejstw.

Matowe pomadki Avon True Color