Uroda

Lakiery hybrydowe – te substancje znajdują się w składzie tych najlepszych

Lakiery hybrydowe

Lakiery do hybryd królują na paznokciach kobiet na całym świecie już od wielu lat. Nosimy je wszystkie – od maturzystek poczynając, przez młode mamy, na starszych paniach kończąc. Co tak szczególnego mają w sobie te lakiery?

Każda z nas znajdzie w lakierach hybrydowych zaletę najistotniejszą dla niej, a wszystkie one składają się na pozytywny obraz hybrydowych lakierów do paznokci.

Szukaj lakierów hybrydowych z formułą 3Free

 

Warto jednak odpowiedzieć sobie na początku na pytanie: co to jest lakier hybrydowy? Nie będziemy tego tłumaczyć w naukowy sposób, zgłębiając się w jego produkcję. Mówiąc najprościej: hybrydowe lakiery do paznokci stanowią połączenie klasycznego lakieru do paznokci z lakierem żelowym. Połączenie to utrwala się pod promieniowaniem, jakie daje lampa UV lub UV LED. Kiedy już to wiemy, możemy pójść dalej i zastanowić się, co takiego znajduje się w składzie najlepszych lakierów hybrydowych do paznokci, a raczej… co się w nich nie znajduje.

Profesjonalne linie do pielęgnacji i zdobienia paznokci pozbawione są niebezpiecznych dla naszego zdrowia i uczulających składników: toluenu, ftalanu dibutylu (dpb) oraz aldehydu mrówkowego. To toksyczne trio do dziś znajduje się w składzie niektórych lakierów do paznokci, dlatego przed zakupem swojej emalii sprawdź jej skład, by nie narazić się na szkodliwe oddziaływanie lakieru na Twój organizm.

Lakiery hybrydowe – wybierz te bezpieczne i zdrowe

 

Decydując się na zakup hybrydy, szukaj tylko tych dobrych i sprawdzonych. Sięgnij na przykład po lakiery hybrydowe marki Cosmetics Zone cechujące się formułą 3Free. Zapis ten oznacza, że w składzie tych lakierów nie znajdziemy trzech wyżej wymienionych, szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych.

Jakimi zatem bezpiecznymi substancjami je zastąpiono? Takimi, które nie osłabiają kondycji naszych paznokci i nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie. Co więcej, bezwonne lakiery hybrydowe dzięki zawartym w swym składzie składnikom, chronią nasze paznokcie przed promieniowaniem słonecznym i postępującym za tym żółknięciem lakieru. Dzięki składnikom odżywczym witaminie E czy B5 regenerują, odbudowują, a przede wszystkim długotrwale wzmacniają słabe i zniszczone paznokcie.

Lakiery hybrydowe Cosmetics Zone

Zdrowe paznokcie hybrydowe? Dużo zależy od Ciebie

 

Nawet hybrydy o najlepszym i najbezpieczniejszym składzie używane niepoprawnie mogą nam wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Hybrydowa stylizacja paznokci to sztuka, a nieumiejętnie wykonany manicure hybrydowy jest tej sztuki zaprzeczeniem. Dlatego, zanim po raz pierwszy nałożymy na paznokcie lakier do hybrydy, zobaczmy kilka profesjonalnych filmików wprowadzających w świat hybrydowej stylizacji, poczytajmy na ten temat i porozmawiajmy z przyjaciółkami, przed którymi lakiery hybrydowe nie mają tajemnic.

Pamiętajmy, że reakcje alergiczne na hybrydę wynikają często z naszej winy, spowodowanej niewiedzą. Początkowo precyzyjne wykonanie maniucuru może zająć Ci więcej czasu, niż planowałaś, ale dokładność popłaca. Jeśli się przyłożysz, będziesz dłużej cieszyć się pięknymi paznokciami. A z czasem będzie szło coraz szybciej. Dlatego, zdrowy rozsądek przede wszystkim!

Komentarze (13)

diana

3 miesiące temu

Dobrze, że nie wszystkie lakiery hybrydowe są szkodliwe dla zdrowia:)

amy

4 miesiące temu

Niestety, nie wszystkie hybrydy są bezpieczne, warto więc patrzeć na to, co kupujemy.

ninka

4 miesiące temu

Dobrze wiedzieć, że lakier hybrydowy lakierowi hybrydowemu nierówny.

lola

4 miesiące temu

Dobrze, że niektóre lakiery są wolne od szkodliwych substancji.

diuna

4 miesiące temu

Teraz będę unikać w lakierach tych szkodliwych substancji.

efemeryda

4 miesiące temu

Warto sprawdzić, co kupujemy i czy nie jest to szkodliwe dla naszego zdrowia.

alina

4 miesiące temu

Będę szukać lakierów hybrydowych o wspomnianej formule.

flower_girl

4 miesiące temu

Dobrze wiedzieć, jakich formuł hybryd szukać. Nie wszystkie składniki są bowiem pożądane.

dosia

4 miesiące temu

Dobrze wiedzieć, że dobre lakiery hybrydowe nie powinny zawierać pewnych substancji.

dina

4 miesiące temu

Dobrze, że istnieją lakiery hybrydowe bez szkodliwych substancji.

daila

4 miesiące temu

Dobrze wiedzieć, jakich substancji unikać w lakierach hybrydowych, a jakich szukać.

venus

4 miesiące temu

Ja też jestem zwolenniczką kupowania bezpiecznych dla zdrowia lakierów hybrydowych.

stefanie

4 miesiące temu

Dobrze wiedzieć, jak racjonalnie podejść do zakupu lakierów hybrydowych, na co w składzie zwrócić szczególną uwagę.

Zostaw komentarz