Dzieje się Konkursy Najnowsze

Konkurs: Trzynaście powodów

Jay Asher

Clay Jensen wraca do domu ze szkoły i na przed drzwiami znajduje dziwną paczkę. W środku jest kilka taśm magnetofonowych nagranych przez Hannah, koleżankę z klasy, która dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. Dziewczyna wyjaśnia, że istnieje trzynaście powodów, dla których zdecydowała się odebrać sobie życie. Clay jest jednym z nich i jeśli wysłucha nagrania, dowie się dlaczego. Chłopak przez całą noc kluczy po mieście, a za przewodnika służy mu głos Hannah. Staje się świadkiem jej bólu i osamotnienia, a przy okazji poznaje prawdę o sobie i otaczających go ludziach, której nigdy nie chciał stawić czoła. Z przeraźliwa jasnością dociera do niego, że nie da się cofnąć przeszłości, podobnie jak nie da się powstrzymać przyszłości…

Trzynaście powodów to rewelacyjny debiut Jaya Ashera, który snuje swoją opowieść z taką szczerością i prostotą, że tragedia za nią ukryta, wydaje się wstrząsająco prawdziwa.

Wygraj powieść Jaya Ashera pt. Trzynaście powodów!

Zaintrygował cię opis powieści pt. Trzynaście powodów? Weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości Domu Wydawniczego Rebis mamy do rozdania 5 egzemplarzy tej wstrząsającej książki. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy odpowiedzieć w sposób kreatywny na poniższe pytanie.

Dlaczego Clay jest jednym z powodów, dla których Hannah postanowiła odebrać sobie życie?

 

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 25.11.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 25.11.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Jaya Ashera pt. Trzynaście powodów jest Dom Wydawniczy Rebis.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 Tekst sponsorowany

Komentarze (5)

Emilly27k

4 lata temu

Aż mam ochotę wziąć udział w konkursie.

filodendron 2

4 lata temu

Bardzo ciekawa ksiażka,chętnie bym ją przeczytała.

pati25

4 lata temu

Książka interesująca.Może uda mi się wymyśleć odpowiedź…Zobaczymy

drobina

4 lata temu

zapowiada się ciekawie. Pomyślę nad tym konkursem;-)

eve

4 lata temu

chetnie wezme udzial w tym konkursie

Zostaw komentarz