Dzieje się Konkursy

Konkurs z okazji Dnia Dziecka – do wygrania lakiery do paznokci Golden Rose Ice Chic!

Golden Rose Ice Chic

1 czerwca to święto nas wszystkich, już dziś spraw sobie prezent z okazji Dnia Dziecka i weź udział w naszym konkursie. Do rozdania mamy 3 zestawy lakierów do paznokci Golden Rose Ice Chic, które przypadły do gustu naszym redaktorkom ze względu na świetną trwałość.

Zadbane dłonie i paznokcie pomalowane lakierem w modnym odcieniu stanowią naszą wizytówkę.  Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl  Golden Rose ufundowało 3 zestawy lakierów do paznokci Golden Rose Ice Chic. W skład każdego z nich wchodzi  5 emalii w modnych odcieniach.

Ta najnowsza linia kolorowych lakierów do paznokci to połączenie olśniewającego połysku i długotrwałej formuły. Są dostępne w wersji z brokatem oraz bez. Zamknięto je w bardzo szykownym opakowaniu. Z ich pomocą otrzymasz na paznokciach efekt tafli lodu! Zapoznaj się z recenzją naszych redaktorek, które miały okazję przetestować lakiery do paznokci Golden Rose Ice Chic.

Wygraj lakiery do paznokci Golden Rose Ice Chic!

Aby zdobyć 1 z 3 zestawów lakierów do paznokci Golden Rose Ice Chic, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Na jaki kolor chciałaś pomalować paznokcie, będąc dzieckiem?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 12 czerwca br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Konkurs z lakierami do paznokci Golden Rose Ice Chic”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 12.06.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 3 zestawów lakierów do paznokci Golden Rose Ice Chic (każdy zestaw liczy 5 kolorowych emalii) jest Golden Rose.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (6)

luna

6 lat temu

jakie śliczne pastelowe kolory:)

pati25

6 lat temu

Rzadko maluję paznokcie.Życzę powodzenia w konkursie 🙂

Tess

6 lat temu

Takie ładne kolory lakierów. Mojej wnuczce podobałyby się, powiem jej o konkursie to może wyśle odpowiedź. Ja nie maluję paznokci na takie ostre kolory, wystarczą mi bezbarwne albo kremowe.

Emilly27k

6 lat temu

Chętnie wezmę udział w tym konkursie z lakierami do paznokciami.

eve

6 lat temu

ladne kolory tych lakierow i pomysl na prace konkursowa tez juz mam wiec wezme udzial!

Zostaw komentarz