Jak zagęścić rzęsy przed zabawą sylwestrową?

Sylwester to wyjątkowa noc w roku, każda z nas chce wyglądać olśniewająco, witając Nowy Rok.  Odpowiednio dobrany makijaż potrafi zdziałać cuda. Masz krótkie i rzadkie rzęsy? Przyklej sztuczne.

 

Kobiety często mają wiele zastrzeżeń do swoich włosów, cery czy figury. Niektóre mankamenty urody można zatuszować, zakładając odpowiednio skrojoną sukienkę lub rozprowadzając odpowiednio dobrany podkład. Co zrobić, gdy nasze zastrzeżenia dotyczą rzęs?

Wady i zalety odżywek do rzęs

Twoją zmorą są krótkie, rzadkie włoski? Możesz je wzmocnić, regularnie stosując specjalną odżywkę. Preparaty zawierające bimatoprost sprawiają, że rzęsy ulegają zagęszczeniu i rosną dłuższe. Przynoszą one świetne rezultaty, jednak w ich przypadku należy uzbroić się w cierpliwość. Na pożądane efekty musimy poczekać co najmniej kilka tygodni. W związku z tym, iż do zabawy sylwestrowej pozostało niewiele czasu, zdradzamy sposoby, które poprawią wygląd rzęs w ciągu kilkunastu minut.

Kiedy warto sięgnąć po zalotkę?

Zanim przystąpisz do udoskonalania tego, co otrzymałaś od natury, zastanów się, co jest twoim głównym problemem. Jeśli twoje rzęsy są długie i proste, przed wyjściem na zabawę sylwestrową wystarczy poddać je działaniu zalotki. Nie potrafisz posługiwać się tym narzędziem? Przyjrzyj się internetowym tutorialom.  Z filmików przygotowanych przez vlogerki urodowe dowiesz się, jak korzystać z zalotki, by uzyskać pożądane rezultaty bez szkody dla rzęs.