Osoby, które żyją w wieloletnich związkach często skarżą się na spadek temperatury w sypialni. Erotyczne igraszki nie dostarczają już takiej satysfakcji jak dawniej. Jak zapobiec seksualnej nudzie?

Wspólna podróż

Kiedy rutyna wkrada się do związku, tracimy zainteresowanie życiem seksualnym. Wprowadzenie drobnych modyfikacji często stanowi klucz do sukcesu. Wystarczy, że w weekend wybierzemy się w krótką podróż za miasto. Nowe bodźce powinny rozbudzić w nas ciekawość i kreatywność. Po powrocie do domu seks będzie równie atrakcyjny jak dawniej.

Seksowna bielizna

Nic tak nie rozbudza męskiej wyobraźni i nie dodaje pewności siebie jak czarna, koronkowa bielizna. Seksowny zestaw stanowi swoistą gwarancję, że tej nocy partner nie oprze się naszym wdziękom. Warto zainwestować w bieliznę, która charakteryzuje się dobrą jakością. Sztuczne barwniki mogą wykazywać działanie alergizujące.

Wspólna kąpiel

Długa, gorąca kąpiel w towarzystwie ukochanego rozpali zmysły do czerwoności. Ciepła woda przyspiesza krążenie krwi i intensyfikuje doznania. Jednocześnie wspólna kąpiel stanowi odskocznię od szarej codzienności. Pieszczoty w wannie stanowią świetne preludium do łóżkowych igraszek.