Seks

Jak podnieść temperaturę w sypialni?

Osoby, które żyją w wieloletnich związkach często skarżą się na spadek temperatury w sypialni. Erotyczne igraszki nie dostarczają już takiej satysfakcji jak dawniej. Jak zapobiec seksualnej nudzie?

Osoby, które żyją w wieloletnich związkach często skarżą się na spadek temperatury w sypialni. Erotyczne igraszki nie dostarczają już takiej satysfakcji jak dawniej. Jak zapobiec seksualnej nudzie?

Wspólna podróż

Kiedy rutyna wkrada się do związku, tracimy zainteresowanie życiem seksualnym. Wprowadzenie drobnych modyfikacji często stanowi klucz do sukcesu. Wystarczy, że w weekend wybierzemy się w krótką podróż za miasto. Nowe bodźce powinny rozbudzić w nas ciekawość i kreatywność. Po powrocie do domu seks będzie równie atrakcyjny jak dawniej.

Seksowna bielizna

Nic tak nie rozbudza męskiej wyobraźni i nie dodaje pewności siebie jak czarna, koronkowa bielizna. Seksowny zestaw stanowi swoistą gwarancję, że tej nocy partner nie oprze się naszym wdziękom. Warto zainwestować w bieliznę, która charakteryzuje się dobrą jakością. Sztuczne barwniki mogą wykazywać działanie alergizujące.

Wspólna kąpiel

Długa, gorąca kąpiel w towarzystwie ukochanego rozpali zmysły do czerwoności. Ciepła woda przyspiesza krążenie krwi i intensyfikuje doznania. Jednocześnie wspólna kąpiel stanowi odskocznię od szarej codzienności. Pieszczoty w wannie stanowią świetne preludium do łóżkowych igraszek.

Szampan i truskawki

Nie bez powodu truskawki uchodzą za afrodyzjak. Uważa się, iż konsumpcja tych sezonowych owoców zwiększa popęd płciowy. Warto przekonać się, jak truskawka działa na nasze zmysły. Te sezonowe owoce są stosunkowo niskokaloryczne, toteż nie musimy obawiać się nadprogramowych kilogramów.

Romantyczna kolacja

Czasem abstynencja seksualna wynika z braku poczucia bliskości. Często nieświadomie oddalamy się od partnera, biorąc nadgodziny w pracy itp. W celu przywrócenia ognia i namiętności warto przygotować romantyczną kolację.

Świece i płatki kwiatów

Niektóre kobiety potrzebują specjalnej atmosfery. Świece i płatki kwiatów wprawiają je w błogi nastrój. Jednocześnie rozbudzają wyobraźnię i stają się źródłem erotycznych inspiracji. Czasem drobne rekwizyty stanowią klucz do sukcesu.

Gdy temperatura w związku spada, warto podjąć odpowiednie działania. Drobne modyfikacje pozwalają na nowo cieszyć się seksem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *