Sieć internetowa oferuje nam tyle samo udogodnień, co zagrożeń. Czy łatwo jest się umówić na internetowe sexspotkanie? Czy seks z poznanym w sieci mężczyzną jest bezpieczny?

Chodzi tylko o seks?

Kobiety poszukują partnerów w różnych celach. Niektóre potrzebują stabilizacji, oparcia i miłości, szukają stałych związków, innym wystarcza niezobowiązująca randka, niekoniecznie dwa razy z tym samym mężczyzną pod rząd. Jest też grupa kobiet, które po prostu szukają doznań seksualnych, najlepiej bez konsekwencji. Internet to narzędzie, dzięki któremu bez trudu można znaleźć partnera, nawet nie wychodząc z domu. Najważniejsze to jednak wiedzieć, jakie mogą czyhać na nas niebezpieczeństwa i jakie zachować środki ostrożności.

Jak znaleźć faceta przez internet?

Portali oferujących pośrednictwo matrymonialne jest w sieci co nie miara. Do szukania partnera warto wybrać duże serwisy i takie, które nie mają stricte erotycznego profilu. Należy pamiętać, by nie podawać zbyt wielu danych osobowych, ani nie zamieszczać szczegółowych zdjęć, jeśli nie chcemy być rozpoznani przypadkowo np. przez współpracowników czy rodzinę. Wypełniając profil należy podać, czego oczekujemy od ewentualnego partnera. Jeśli chodzi o seks, warto to zaznaczyć, dodając kogo mniej więcej poszukujemy. Teraz wystarczy tylko czekać na anonse lub przeszukać dostępną bazę ogłoszeń, odpowiadając interesującej osobie.

W internecie wszyscy kłamią?

Niestety, część osób ma tendencję do koloryzowania rzeczywistości. Sporo z nich po prostu chce wydawać się lepszymi niż są w rzeczywistości, dlatego zamieszczają nieprawdziwe informacje czy zdjęcia. W rzeczywistości okazuje się, że zamiast przystojnego sportowca, na randkę przychodzi łysawy jegomość z brzuszkiem. Jednak niekiedy zdarza się, że w sieci pojawiają się prawdziwi oszuści i naciągacze. Warto wiedzieć, jak się przed nimi ustrzec.