Testy redakcyjne Uroda

Golden Rose odżywka wygładzająca płytkę paznokcia

Golden Rose odżywka wygładzająca płytkę

Niemal każda kobieta skarży się na nierówności płytki. Wprawdzie problem ten można wyeliminować, polerując paznokcie, ale zabieg ten nie u wszystkich może zostać przeprowadzony. Jeśli zmagasz się z łamliwością i kruchością płytki,  z pewnością nie chcesz pogorszyć jej stanu. Na szczęście z pomocą przychodzi nam Golden Rose odżywka wygładzająca płytkę paznokcia.

Wygładzenie płytki

Na co dzień nosisz hybrydy? Z pewnością zauważyłaś, że po ich ściągnięciu paznokcie nie znajdują się w najlepszej kondycji.  Golden Rose odżywka wygładzająca płytkę paznokcia jest wówczas na wagę złota, ponieważ niweluje wszelkie nierówności.  Zawarte w niej składniki doskonale wypełniają ubytki, przyczyniając się do wyraźnego wygładzenia paznokci.

Utwardzenie płytki

Twoje paznokcie są kruche i łamliwe? Z pewnością docenisz fakt, iż Golden Rose Smoothing Base Nail Foundation  utwardza płytkę, czyniąc ją tym samym odporną na uszkodzenia mechaniczne. Przy pomocy wyżej wspomnianego kosmetyku uda ci się zapuścić paznokcie i widocznie poprawić ich kondycję.

 

Golden Rose odżywka wygładzająca płytkę paznokcia – właściwości regeneracyjne

Za sprawą Golden Rose Smoothing Base Nail Foundation stan paznokci w przeciągu miesiąca ulega znacznej poprawie. Płytka staje się mocniejsza i odporniejsza na uszkodzenia. Naszej redakcyjnej koleżance Golden Rose odżywka wygładzająca płytkę paznokcia pomogła uporać się z problemem rozdwajania.

Od 1,5 roku moje paznokcie wyglądały okropnie. Rozdwajały się, chociaż wcierałam w nie różne olejki i odżywki. Nie pracowałam z wodą, mieszkanie sprzątałam w rękawiczkach.  Podejrzewam, że zgubny wpływ na moje paznokcie miała woda w mieście, która jest silnie chlorowana. Właściwie zdążyłam już pogodzić się z moimi „ogryzkami”, ale nadarzyła się okazja, aby wypróbować Golden Rose odżywkę wygładzającą płytkę paznokcia. To właśnie ona uporała się  z problemem rozdwajania i nadmiernej łamliwości podkreśla Magda.

Golden Rose Smoothing Base Nail Foundation

Kolor

Po nałożeniu jednej warstwy Golden Rose Smoothing Base Nail Foundation paznokcie sprawiają wrażenie pokrytych przeźroczystą emalią. Jeśli jednak odczekamy dwie godziny i nałożymy kolejną warstwę, płyta stanie się bladoróżowa.  Nie musimy wówczas malować paznokci kolorowymi emaliami, ponieważ manicure uzyskany z użyciem odżywki prezentuje się nienagannie  i elegancko.

Baza pod manicure

Odżywkę wygładzającą płytkę paznokcia Golden Rose można też stosować jako bazę pod manicure. Lakier nałożony na paznokcie uprzednio pokryte wyżej wspomnianym produktem trzyma się zdecydowanie dłużej i nie wykazuje tendencji do odpryskiwania. W miarę upływu czasu  po prostu się ściera. Odżywka wygładzająca płytkę paznokcia  Golden Rose skutecznie chroni też płytkę przed przebarwieniami. Niektóre emalie, a w sposób szczególny żółte, pomarańczowe i niebieskie lubią odbarwiać paznokcie. Na szczęście Golden Rose Smoothing Base Nail Foundation skutecznie temu zapobiega.

 

Golden Rose Smoothing Base Nail Foundation – czas schnięcia

Odżywka wygładzająca płytkę paznokcia Golden Rose schnie bardzo szybko, po kilku minutach jest na tyle twarda, iż możemy powrócić do swoich obowiązków, w tym pisania na klawiaturze.

Cena i dostępność

Golden Rose odżywka wygładzająca płytkę paznokcia jest dostępna w sklepie internetowym w cenie 12,90 zł.

Tekst sponsorowany

Komentarze (6)

justyna

5 lat temu

Super baza, polecam każdej maniaczce pięknych paznokci 🙂

Migotka

5 lat temu

Zawsze wcześniej nakładam odżywkę a dopiero potem kolorowy lakier

paulina

5 lat temu

Może u mnie się sprawdzi, bo już tyle odżywek wypróbowałam

iwona

5 lat temu

Coś dla mnie, na moje tragiczne paznokcie

pati25

5 lat temu

Świetna odżywka 🙂 Idealna do zniszczonych,łamliwych paznokci

magda_lena

5 lat temu

Chętnie ją wypróbuję!

Zostaw komentarz