Grafika dostarczona przez partnera

Nic nie motywuje do ćwiczeń tak, jak sprzyjające treningom otoczenie, które gwarantuje szeroki wachlarz sprzętu i rodzajów aktywności fizycznej. I naprawdę trudno znaleźć bardziej kompleksową ofertę od tej, jaką stworzono w krakowskim klubie treningowym przy Parku Wodnym. FitPark to coś o wiele więcej niż siłownia czy fitness klub. Na co dokładnie możemy liczyć, wybierając to miejsce na swój treningowy azyl? Już odpowiadamy!

Klub fitness w krakowskim Parku Wodnym

Park Wodny w Krakowie należy do jednych z największych i najnowocześniejszych aquaparków w Europie. Nie ma się zatem co dziwić, że znajdujący się w nim FitPark jest równie imponujący. Nie bez znaczenia jest również bardzo prosty dojazd do obiektu, który mieści się przy ul. Dobrego Pasterza 126. Tym, co jest szczególnie ważne, jeśli chodzi o strefę fitness, to bardzo rozbudowana oferta, która pozwala zrealizować przeróżne rodzaje aktywności fizycznej. Jakie dokładnie?

FitPark – nie tylko siłownia

Sama siłownia zajmuje 1000 metrów kwadratowych, oferujących ponad 150 stanowisk do ćwiczeń, na które składają się maszyny do treningu cardio, siłowego i funkcjonalnego. A to dopiero początek! Klub dysponuje również dodatkowymi salami, w których realizowane są treningi grupowe oraz indywidualne. Co najważniejsze są to zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dzieci oraz seniorów.

Warto zaznaczyć, że w obiekcie dostępna jest wyjątkowa sala treningowa z tężnią solankową, a także sala do tenisa stołowego oraz profesjonalna strefa OCR. A wszystko to ze wsparciem wysokiej klasy trenerów, którzy służą radą i pomocą!

 klub treningowy FitPark

Grafika dostarczona przez partnera

Sportowe zajęcia organizowane w FitParku obejmują m.in.:

  • trening fitness
  • pilates
  • taniec
  • sporty walki
  • aqua aerobik (zajęcia na basenie)
  • akademie koszykówki (dla dzieci)
  • podstawy OCR (podstawy do biegów przełajowych)

Przy czym rodzaje aktywności dzielą się jeszcze na treningi o określonym stopniu intensywności czy nacisku na realizację konkretnych celów, takich jak modelowanie sylwetki, poprawa kondycji czy koordynacji i orientacji przestrzennej. Jak widać, każdy znajdzie coś dla siebie!

Saunarium, basen, fizjoterapia i… restauracja!

Obok bogatej oferty treningów dostępne jest również wsparcie profesjonalnych fizjoterapeutów – w tym możliwość skorzystania z masażu. Nie bez znaczenia jest także szereg dodatkowych atrakcji, jakich dostarcza nam lokalizacja FitParku. Do dyspozycji mamy również nowoczesne saunarium, na które składa się kilka rodzajów saun czy hala basenowa, na której można trenować pływanie oraz sporty wodne, przykładowo takie jak siatkówka wodna.

Ponadto na terenie aquaparku znajduje się restauracja i bar, a latem mamy do dyspozycji Stację Parkową, czyli zewnętrzną plażę z infrastrukturą wypoczynkową! Wszystko to składa się na ofertę niezwykle kompleksową, która pod względem fitness zaspokaja praktycznie każde potrzeby.

Treningi można realizować przede wszystkim poprzez wejścia pojedyncze lub w postaci karty klubowej FitPark open. Taka karta upoważnia do nielimitowanego korzystania z siłowni i zajęć grupowych oraz jednorazowego (raz dziennie) i nielimitowanego wejścia na halę basenową wraz z dostępem do saunarium. Treningi personalne są dodatkowo płatne.