w sieci

Portale randkowe napędzają niezły biznes. Wiele osób korzysta z takiej formy szukania miłości czy po prostu przygody. Jednak Internet to wielkie zbiorowisko wszelkich typów osobowości. Faceci, których spotkasz w sieci nie zawsze zrobią na tobie dobre wrażenie. Jakie typy mężczyzn czekają na ciebie w Internecie?

Chodzący seks

Dla takiego faceta liczy się tylko jedno. Zapewne ma cały spis dziewczyn, które udało mu się zaciągnąć do łóżka. Może okazać się także seksoholikiem, różnie z tym bywa. Nasz pan „chodzący seks” doskonale wie czego chce. Jego każda wiadomość jest podszyta seksualnie. Nie można z nim „normalnie” porozmawiać, ponieważ wszystko kojarzy się z jednym. Taki facet nie dostrzeże twojej inteligencji czy wewnętrznego piękna. Panowie z tej kategorii często już na wstępnie są odrzucani przez kobiety, dla których początek rozmowy w sieci, w takim stylu jest obleśny czy wulgarny. O seksie można rozmawiać, ale nie na okrągło.

Pan filozof

Znacie ten typ? Wszechwiedzący facet, który ma teorię na wszystko. Będzie analizował, zastanawiał się i zasypywał kobietę swoimi przemyśleniami na temat egzystencji. Nudno, monotonnie i dość egoistycznie, ponieważ taki facet bardziej skupia się na sobie, a nie rozmówcy. Filozofów nie brakuje, również w Internecie, ale jeśli masz ochotę wdać się w niekończącą się dyskusję – droga wolna.

Internetowy podrywacz

Wszystkie kobiety są jego. Owija sobie panie wokół palca i całkiem sprawnie mu to wychodzi. Używa komplementów i takich tekstów, które w jego mniemaniu zawsze się sprawdzają. Na raz podrywa kilka dziewczyn, by nie tracić cennego czasu. A nim się obejrzysz, złapie kolejną niewinną zwierzynę. Romans z podrywaczem będzie krótki. Ten typu szybko łamie serca kobiet, może dla sportu, może dla zabawy. Nie chcesz wejść w jego grę? Unikaj go jak ognia!

Stalker

Chce wiedzieć o tobie wszystko, łącznie z adresem i numerem buta. Choć piszecie ze sobą od niedawna, masz nieodparte wrażenie, że wie o tobie dużo, za dużo jak na tak świeżą znajomość. Nie minie następnych kilka dni, a dostrzeżesz go pod domem, spotkasz niby przypadkiem w sklepie, w którym robisz zakupy. Dopiero po czasie zauważysz, że facet zachowuje się podejrzanie, jakby zapisywał na dysku pamięci każde twoje słowo. Ty nie będziesz pamiętała o czym rozmawialiście tydzień temu, ale on doskonale to zapamiętał. Może okazać się, że to bardzo niebezpieczny typ. Dlatego podczas randkowania w sieci bądź ostrożna i uważaj na ważne dane, które udostępniasz.

Milczący typ

InternetNa koniec jeden z tajemniczych facetów, czyli milczący typ. Głównie słucha, nie odpisuje na wiadomości, choć potrafi odezwać się po miesiącu ciszy. Nigdy go nie zrozumiesz. Będzie milczał, nie odezwie się do ciebie pierwszy. Być może brak mu pewności siebie, albo ma ze sobą jakiś problem. W sumie, nigdy nie masz pewności, kim jest osoba po drugiej stronie. Z milczkiem możesz prowadzić długie konwersacje, w których to ty będziesz głównym rozmówcom. Tracisz tylko czas, chyba że lubisz facetów, którzy nie mają nic do powiedzenia.

Katarzyna Antos