Festiwal-PROGRESSteron

Weekend 6-8 marca będzie okazją do niezwykłego świętowania Dnia Kobiet. Panie ze Szczecina i okolic będą mogły skorzystać z ponad czterdziestu warsztatów i wykładów rozwojowych w ramach Festiwalu PROGRESSteron.

Festiwal otworzy w piątek (06.03) interesujący wykład na temat oblicza kobiecych emocji, które przenikają całe życie oraz stanowią o niepowtarzalności każdej z uczestniczek.

W sobotę i niedzielę (7-8.03) trenerki i trenerzy pomogą paniom radzić sobie ze zmianą, budować poczucie własnej wartości, realizować zamierzone cele. Nauczą uwalniana stresu, wystąpień publicznych i wychodzenia z kryzysu. Pokażą też, jak dobrze wychodzić na zdjęciach, jak wzmocnić kręgosłup, a także, jak pewnie poruszać się na wysokich obcasach. Nie zabraknie również zajęć z aqua aerobiku i pole dance, które cieszyły się zainteresowaniem podczas poprzednich edycji festiwalu.

Przekrój tematów jest szeroki i dotyka każdej dziedziny życia kobiety. Festiwal daje możliwość posmakowania różnych form rozwoju i inwestowania w siebie. Poza tym stanowi doskonałą okazję do wspólnych rozmów, poznawania ciekawych ludzi, do zabawy i oderwania od codzienności, a przede wszystkim do nowych doświadczeń.

Tradycyjnie uczestniczki Festiwalu ugości Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie. Dzięki uprzejmości szkoły większość zajęć odbędzie się w jednym miejscu, znakomicie dostosowanym do potrzeb Festiwalu.

Szczegóły dotyczące Festiwalu PROGRESSteron znajdują się na stronie

System rezerwacji zostanie uruchomiony w piątek 06.02.2015 r.