jak działają kulki gejszy

Inaczej określane jako waginalne, uchodzą z jednej strony za akcesoria o charakterze typowo erotycznym, ponieważ poprawiają doznania w łóżku, a z drugiej działają prozdrowotnie. Kulki gejszy, bo o nich tutaj mowa, to bardzo polecane akcesoria, które jak się okazuje potrafią zdziałać znacznie więcej niż potęgowanie odczuć w sypialni. Co takiego jeszcze przypisuje się tym tajemniczym akcesoriom? Sprawdź poniżej.

Więcej niż myślisz

Regularne wykorzystywanie kulek gejszy owszem, pozwala znacząco urozmaicić życie intymne, ale też jest to znakomity sposób na zapewnienie intensywnego treningu mięśniom Kegla. To z kolei znacząco wpływa na łatwiejszy przebieg porodu oraz co za tym idzie szybki powrót do dobrej kondycji po przyjściu maluszka na świat. Warto także wspomnieć, iż kulki waginalne są zalecane przez lekarzy jako narzędzia do ćwiczeń dla kobiet mających problem z nietrzymaniem moczu. To swego rodzaju akcesoria urologiczne, działające w pewnym sensie jak rehabilitacja. Na kulki gejszy mówi się rozmaicie. W sklepach z produktami erotycznymi typu Venus.net.pl można dostrzec bogactwo tego rodzaju wyrobów, a są one znane jako smarballs, loveballs, czy kulki miłości. Pozwalają wyćwiczyć mięśnie dna miednicy, a więc te, które odpowiadają za kontrolowanie pęcherza. W efekcie, kobiety systematycznie stosujące omawiany gadżet odczuwają większą przyjemność ze stosunku seksualnego. Należy wspomnieć, iż mięśnie Kegla niestety wraz z biegiem czasu stają się coraz bardziej osłabione i wiotczeją, dlatego pracowanie nad ich dobrą formą jest jak najbardziej uzasadnione i przydatne.

Sposób użycia

Omawiane kulki gejszy dostępne w sklepie Venus.net.pl czy szeregu innych podobnych punktów dystrybucyjnych, gdzie wystawiane są na sprzedaż wyłącznie atestowane wyroby. To dopochwowe, niewielkie rozmiarowo „piłeczki”, robione z metalu albo w pełni bezpiecznego dla zdrowia kobiety surowca sztucznego. Przed zakupem tego typu akcesoriów należy upewnić się, czy aby na pewno jest to produkt warty inwestycji, a zatem wykonany z hipoalergicznego silikonu medycznego, czy innego materiału niezagrażającego ewentualnymi alergiami. Kuleczki są ze sobą połączone sznurkiem, a w środku każdej występują jeszcze mniejsze kulki o większej masie. Podczas chodzenia kulki obijają się, wywołując pewne drgania, a to prowadzi do mimowolnych, samoistnych i w pełni naturalnych zacisków mięśni gładkich w rejonie pochwy oraz mięśni Kegla. W rezultacie, wyraźnie poprawia się ich forma, a sama pochwa jest dużo bardziej uelastyczniona.

Tekst partnera