Kiedy myślisz o tym, co sprawić bliskiej osobie na Święta, co pierwsze przychodzi Ci do głowy? Większość z nas odpowie: kosmetyki, bo to prezent uniwersalny. Część pokręci nosem – kosmetyki? To takie oklepane….

Jeśli chcesz ofiarowywać prezenty, które wyrażają prawdziwą miłość i troskę, a jednocześnie są na tyle uniwersalne, że spodobają się każdej kobiecie, mamy dla Ciebie pomysł: podziel się darami, które płyną z natury.

Z czym kojarzy Ci się Rabka-Zdrój? Jeśli z miejscowością uzdrowiskową, to bardzo dobrze: w Rabce biją źródła leczniczej wody solankowej, unikalnej w skali światowej. Rabczańskie solanki jodowo-bromowe zaliczają się do jednych z najsilniejszych w Europie, a ich lecznicze, pielęgnacyjne i profilaktyczne działanie stosuje się już od XIX wieku. To naturalne, tradycyjne, polskie bogactwo, o którym często zapominamy, a które jest niezastąpione dla zdrowia i urody.

To właśnie ta solanka jest też sercem polskich kosmetyków, pochodzących z Rabki. Jej właściwościom pielęgnacyjnym, oczyszczającym i przeciwzapalnym wierni są zwłaszcza ci, którzy borykają się ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii i podrażnień. Ale nowoczesność ma swoje prawa: charakter i moc lecznicza solanki została wsparta olejami roślinnymi, gliceryną, aloesem, solami mineralnymi i innymi składnikami, które sprawiają, że kosmetyki solankowe skutecznie odżywiają, regenerują i wzmacniają ciało.

Właściwości lecznicze to jedna strona medalu, ale kobiety kochają kosmetyki też za inne zalety: urzekające zapachy, piękny wygląd lub wydajność – każda z nas lubi co innego. Dlatego wśród kosmetyków bazujących na solance, oprócz tradycyjnych żeli, szamponów i mydeł o naturalnych, spokojnych zapachach, są antycellulitowe masła do ciała, peelingi cukrowo-solne i suche olejki do masażu z kompleksem wyszczuplającym, pachnące m.in. trawą cytrynową, zieloną herbatą, passiflorą czy różą z bergamotką. Dla amatorów kąpieli znajdą się musujące kule do kąpieli i sole o różnych zapachach, ale zawsze zachowujące wszystkie naturalne właściwości.

Kosmetyki na bazie solanki nie są zwykłe: wyrastają z doświadczenia płynącego ze stu pięćdziesięciu lat polskich tradycji wodoleczniczych oraz kompleksowych zabiegów, które umożliwiły zaklęcie solanek w nowoczesną, cieszącą zmysły formę. Jeśli lubisz dbać o siebie i swoich najbliższych, w tym roku podziel się z nimi jedynym w swoim rodzaju bogactwem, które daje nam natura.

Wszystkie kosmetyki Rabczańskich Solanek, zestawy świąteczne oraz wodę solankową znajdziecie w sklepie online: http://sklep.uzdrowisko-rabka.pl/category/zestawy-prezentowe