Dieta Allévo to nowoczesny program kontroli wagi, oferujący indywidualny plan działania, niskokaloryczne posiłki o zbilansowanym składzie (zupy i koktajle), zamienniki posiłków (batony) oraz produkty uzupełniające (Allévo Weight Loss – błonnik pokarmowy), a także bezpłatną aplikację wirtualnego Trenera Kontroli Wagi, zapewniającą wsparcie w procesie odchudzania.

PRODUKTY ALLÉVO

  • Koktajle i zupy w formie proszku do wymieszania z wodą, które mogą zastąpić wszystkie, lub wybrane posiłki w ciągu dnia (dieta bardzo niskokaloryczna, VLCD – very low calorie diet): kokktajle o smakach czekoladowym, truskawkowo-jagodowym i zupy – ziemniaczano-porowa i z bazylią i kaszą kus-kus.

Jedno opakowanie zupy lub koktajlu zawiera kompletne dzienne menu (5 saszetek, co odpowiada 5 posiłkom w ciągu dnia). Dieta opracowana jest w taki sposób, aby spożywać 5 posiłków w regularnych odstępach czasu, czyli co ok. 3 godziny. Posiłki są bardzo łatwe do przygotowania, wystarczy zaledwie szklanka wody, kilka minut i posiłek jest gotowy. Posiłki VLCD są dobrze zbilansowane, dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin, które pomagają nam zachować energię i sprawiają, że nie czujemy się osłabieni. Pięć kompletnych posiłków dostarcza ok. 550 kcal.

  • Mix Pack – zestaw pozwalający wypróbować trzy smaki, tak, abyśmy mogli wybrać te, które najbardziej nam smakują. Zawiera: 2 saszetki koktajlu o smaku czekoladowym, 2 saszetki zupy ziemniaczano-porowej i 2 saszetki koktajlu owocowego o smaku truskawkowo-jagodowym.
  • Batony – zamienniki posiłku, stosowane do kontroli masy ciała. Polecane są dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy (efekt występuje w przypadku zastąpienia dwóch posiłków dziennie) lub utrzymać wagę (efekt występuje w przypadku zastąpienia jednego posiłku dziennie). Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy. Batony stanowią pełnowartościowy, a jednocześnie smaczny i atrakcyjny posiłek, po który można sięgnąć niemalże w każdym miejscu i o każdej porze. Dostarczają 200-210 kcal ( zależnie od smaku).
  • Błonnik pokarmowy Allévo Weight Loss (wyrób medyczny), który minimalizuje odczuwanie głodu.
  • Shaker, który ułatwi przygotowanie koktajli.

Produkty Allévo dostępne są w kanale farmaceutycznym, w drogeriach Rossmann oraz innych wybranych sieciach handlowych.

Ważne: Wszystkie produkty Allévo mogą być stosowane jedynie przez osoby dorosłe i zdrowe, szczegółowe informacje dostępne na opakowaniach produktów.