Seks

Czy istnieje wibrator doskonały?

wibrator doskonały

Gwen Mamanoleas z Unsplash

Nie od dziś wiadomo, że wibrator to najlepszy przyjaciel kobiety. Zawsze w gotowości, pełen wigoru oraz mocnych wibracji potrafi dać przyjemność w kilka minut. I co najważniejsze jako kobiety same decydujemy jak, gdzie i kiedy pójdziemy z nim na randkę. Ale czy istnieje wibrator doskonały?

Co to jest wibrator doskonały?

To nasz mały, ale energiczny przyjaciel, który w wyszukany sposób potrafi pobudzać najczulsze kobiece miejsca jak punkt G czy łechtaczka. To także mały wariat, który przy pomocy jednego przycisku, czasem może dwóch, potrafi przynieść kobiecie chwile przyjemności sam na sam oraz cudowny orgazm. To również zabawka erotyczna, która została zaprojektowana by cieszyć kobiece oko, z delikatnych materiałów bezpiecznych dla ciała, która swoim drganiem sprawi, że odpłyniemy w ulubiona krainę rozkoszy.

Wibrator w rozmiarze XXL

Jeśli do tej pory nie znalazłaś godnego przyjaciela z wibracjami to Master Vibes czyli wibrator w rozmiarze XXL powinien sprostać Twoim oczekiwaniom. Duży, mocny, gruby trafia dokładnie tam gdzie trafić powinien. Doskonale wypełnia, a dzięki temu jego wibracje rozchodzą się po ściankach pochwy i punktu G tak, że ugną się pod Tobą kolana.

Ten król wibratorów ma ponad 23 cm długości oraz średnicę 4,5cm. Pięknie zarysowana główka to kropka nad „i” tego olbrzyma. Nie przeraź się otwierając po raz pierwszy pudełko z Masterem, gdyż przy użyciu dobrego lubrykantu na bazie wody oraz chęci spróbowania czegoś nowego bez większego trudu wypełni Cię całą. A po chwili będziesz mogła rozkoszować jego ponadprzeciętnymi rozmiarami, totalnym wypełnieniem i mocnymi wibracjami, które zapamiętasz na długo. Wibrator idealny w rozmiarze XXL to idealny wybór nie tylko dla pań lubiących duże rozmiary, ale także dla tych, które marzą o czymś nowym, chcą spróbować nowych poziomów rozkoszy oraz łakną dużych i mocnych orgazmów.

Wibrator w rozmiarze XXL

Fotografia dostarczona przez partnera

Bestsellerowy Pingwinek masażer

Co prawda Pingwinek do stymulacji łechtaczki to nie klasyczny wibrator, ale pokochały go kobiety na całym świecie. Dlaczego? Po pierwsze nie wygląda jak typowa zabawka erotyczna, tylko jak słodziutki zwierzaczek z dziubkiem dającym mega orgazmy. Po drugie potrafi zdziałać cuda z kobiecą łechtaczką i pozwala na osiągnięcie mocnych i szybkich orgazmów łechtaczkowych.

Po trzecie jest w bardzo przystępnej cenie, zapakowany jest w zgrabne i eleganckie pudełko oraz ładowany jest za pomocą wygodnej ładowarki USB. Po czwarte jeśli raz go użyjesz będziesz chciała, a raczej Twoja łechtaczka będzie chciała więcej i więcej. A po piąte masażer pingwinek to także świetny prezent dla przyjaciółki, siostry czy mamy oraz dla wszystkich kobiet, które chciałyby przeżyć niesamowite orgazmy, ale trochę się boją, a czasem wstydzą.

Masażer pingwinek idealnie mieści się w damskiej dłoni, można zabrać go ze sobą na wakacje, pod prysznic czy zaszyć się z nim w sypialni. Dzięki falom powietrza delikatnie zasysa przestrzeń wokół łechtaczki, przez co stymuluje ją niczym męski język. Dlatego właśnie kobiece clitoris go uwielbiają.

masażer pingwinek

Fotografia dostarczona przez partnera

Wibrator typu króliczek czyli przyjemność 2w1

Wibrator typu króliczek jak np. Pro G-spot to idealna propozycja, jeśli do pełnej satysfakcji lubisz lub potrzebujesz dodatkowej stymulacji łechtaczki. Dłuższy trzonek tego ślicznego wibratora stymuluje waginę i punkt G, zaś mniejsza końcówka podobnie jak pingwinek stymuluje łechtaczkę falami powietrza. Sama zaś decydujesz jak mocno, szybko i intensywnie masz dziś ochotę bawić się z tym wibratorem.

Kobiecy design, wiele opcji intensywności oraz bezpieczny silikon klasy medycznej pozwalają cieszyć się chwilami sam na sam z wibratorem typu króliczek oraz z cudownych orgazmów jakie dostarcza. Podwójna stymulacja pozwala również na intensyfikację doznań oraz na poznanie własnego ciała oraz jego reakcji na różne rodzaje doznań i stymulacji.

Wibrator typu króliczek

Fotografia dostarczona przez partnera

Chcesz dogodzić swoim zmysłom i przeżyć niesamowite orgazmy? Gorąco zapraszamy: https://sensualnie24.pl/wibratory

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *