Artykuły Moda

Czy czerwona bielizna działa na mężczyzn?

Brian Lawson z Unsplash

Świat uwodzenia i związane z nimi zagadnienia omawiane są od wielu lat, a nawet wieków. Sztuka uwodzenia to temat intrygujący, wzbudzający zainteresowanie i podnoszący ciśnienie. Jednym z bardziej interesujących zagadnień jest damska bielizna, która działa na mężczyzn i ich wyobraźnię.

Kobiece fatałaszki, kolor bielizny, jej krój i sposób w jaki otula kobiece ciało to wysublimowana możliwość uwodzenia mężczyzn i rozpalania ich zmysłów. Czy tak działa na mężczyzn również czerwona bielizna?

Czy czerwona bielizna działa na mężczyzn

Fotografia dostarczona przez partnera

Co oznacza czerwony kolor?

Czerwień to kolor miłości, pożądania, pobudza i wprowadza w pozytywny nastrój. Dodatkowo czerwony kolor pobudza szybsze bicie serca, podnosi ciśnienie krwi i realnie wzmaga podniecenie. Odcienie czerwieni są żywe, wyraziste, przyciągają wzrok i pobudzają do działania. Osoby lubiące czerwony kolor są dominujące, lubią rywalizację, wyróżnianie się z tłumu, są zazwyczaj ekstrawertykami i mają skłonność do zdecydowanych i emocjonalnych reakcji.

czerwona bielizna erotyczna

Fotografia dostarczona przez partnera

Co mężczyźni czują widząc czerwoną bieliznę?

Męskie oko widząc kobietę w czerwonej bieliźnie podświadomie kojarzy ją z czymś gorącym, pełnym pasji i namiętności. Czerwień często kojarzona jest przez nich także z czymś zakazanym, budzącym pożądanie czy pełnym skrajnych emocji. Efekt ten jest tym bardziej wzmożony, im rzadziej kobieta zakłada tak seksowną bieliznę. Jeśli na co dzień mężczyzna widzi partnerkę w bawełnianej, białej lub czarnej bieliźnie, to w przypadku zmiany na bieliznę w odcieniu czerwieni, dochodzi do efektu wow.

bodystocking

Fotografia dostarczona przez partnera

Jaką czerwoną bieliznę wybrać na randkę?

W tym przypadku wiele zależy od Waszych preferencji, kobiecej sylwetki oraz tego, jaki efekt chce osiągnąć kobieta. Najbardziej odważną propozycją będzie bielizna erotyczna w czerwonym odcieniu. Odważne bodystocking oplatające kobiece ciało, seksowne majteczki z dziurką lub czerwony gorset z paskami do pończoch to zdecydowanie mocno odważne propozycje. Jeśli planujecie randkę zakończoną miłosnymi igraszkami to wymienione wyżej modele będą trafnym wyborem.

seksowna bielizna

Fotografia dostarczona przez partnera

Równie piorunujące wrażenie, jednak z nutką elegancji wywrze na mężczyźnie elegancki, czerwony komplet bielizny damskiej składający się z biustonosza, majteczek i pasa do pończoch. W połączeniu z seksowną sukienką i szpilkami na wysokim obcasie kobieta osiągnie efekt zmysłowego oczekiwania na to co nieuniknione. Zawsze może „przez przypadek” unieść sukienkę, aby pokazać skrawek pończochy.

komplet bielizny damskiej

Fotografia dostarczona przez partnera

Jeśli piorunujący efekt chcemy osiągnąć w sypialni, warto pokusić się o zakup czerwonej koszulki nocnej, która doda zmysłowego charakteru z nutką pożądania i pokaże mężczyźnie na jakie zakończenie wieczoru kobieta ma ochotę. Należy pamiętać również, że nawet drobna zmiana potrafi wywołać zdecydowaną reakcję partnera, w takim wypadku nawet koronkowe majteczki lub stringi w kolorze ognistej czerwieni sprawią, że jego krew zacznie szybciej krążyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *