prezent

Mamy grudzień i już możemy odliczać dni do Mikołajek. 6 grudnia to wyjątkowy dzień, w którym możemy obdarować naszych bliskich. Warro pamiętać o przyjaciołach. Wybór prezentu to dla wielu osób spory problem, dlatego podpowiadamy, co wybrać na Mikołajki dla przyjaciółki!

Prezent dla przyjaciółki

Przyjaciółka to niezwykle ważna osoba w naszym życiu. Jest z nami w chwilach radości i słabości. I tak jak nasi partnerzy mogą się zmieniać, przyjaciółka zawsze będzie nam towarzyszyła. Mikołajki to okazja, by podziękować jej za wielkie serce i wsparcie, na które zawsze możesz liczyć. Jaki prezent mógłby sprawić radość twojej przyjaciółce?

Książka na długie wieczory

Czytanie to czysta przyjemność, szczególnie gdy za oknem pada śnieg, a wieczór umila kubek aromatycznej herbaty. Książka będzie doskonałym upominkiem dla kobiety, która nie wyobraża sobie życia bez książek. Na zimowy czas szczególnie polecamy świąteczne powieści, które wprowadzają w wyjątkowy nastrój nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Serce z piernika na Mikołajki czy może Gwiazdka z nieba? Wybór tego typu powieści jest ogromny, więc nie powinno być problemu z doborem prezentu.

Ciepła czapka na zimowe chłody

Uroczym prezentem na Mikołajki będzie czapka. Ciepła czapa to nie tyle praktyczny, co trochę zabawny i zarazem idealny na zimę prezent. Możemy poszukać czapki z pomponem, która wyróżni się na ulicach miast. Szalonej i imprezowej dziewczynie spodoba się błyszcząca czapka. Elegantka doceni beret z perełkami lub modny kaszkiet. A w sieciówkach nie brakuje atrakcyjnych propozycji.

Mała torebka

Która kobieta nie ucieszyłaby się z nowej torebki? Tym bardziej przyjaciółka. Mała, zgrabna torebka przyda się na święta czy Sylwestra. Pomieści co trzeba i będzie stylowym dodatkiem. W tym sezonie warto postawić na wyróżniającą się czerwień. Na Mikołajki będzie idealna. Torebka może być na pasku czy łańcuszku, wszystko zależy od tego, co wpadnie nam w oko.

Zestaw kolczyków

Kobiety kochają biżuterię, dlatego zestaw kolczyków to także nasza propozycja na prezent. Kilka par delikatnych i eleganckich kolczyków to doskonałe uzupełnienie grudniowych stylizacji. Przyjaciółka z pewnością będzie zachwycona takim drobiazgiem. Za kolczykami warto rozejrzeć się w sieciówkach, które oferują duży wybór biżuterii, często już zapakowanej w świąteczne pudełeczka.

Szminka w modnym kolorze

MikołajkiSzminka to przyjaciółka kobiety, więc chyba wiele nie musimy wyjaśniać. Taki upominek na Mikołajki również będzie trafiony. Możemy postawić na szminkę w modnym kolorze lub ulubionej marki naszej przyjaciółki. Szminek nigdy dość, więc nie ma obaw, że przyjaciółka będzie rozczarowana z prezentu.

Katarzyna Antos