Co nie pozwala kobietom zostać boginią seksu

My, kobiety, mamy mnóstwo ograniczeń w swojej głowie, które odbierają nam sporo radości z erotycznych igraszek. Zamiast cieszyć się każdą chwilą, zastanawiamy się, jak odmówić mu seksu, bo pojawiły się pewne niedogodności.  Co nie pozwala kobietom zostać boginią seksu?

Nogi depilowane kilkanaście godzin temu

Jeśli korzystasz z tradycyjnej golarki z ostrzem i pianki do golenia, to włoski odrastają w przeciągu 24 godzin, już kilkanaście godzin po goleniu, skóra nóg nie jest idealnie gładka. Wiele kobiet to zniechęca do seksu. Wolą go unikać i przesuwać w czasie tak, aby móc przed spotkaniem z mężczyzną dokładnie zadbać o swoje ciało. Dobra wiadomość jest taka, że włoski po depilacji, która miała miejsce kilkanaście godzin temu, są bardzo krótkie i niewidoczne gołym okiem. W związku z tym kochajcie się w pozycji na jeźdźca lub na pieska. Wówczas on nie poczuje szorstkości na twoich nogach.

Kąpiel wzięta parę godzin temu

Kobiety czują się wówczas mocno nieświeżo. Chyba każda z nas uwielbia uprawiać seks po długiej, aromatycznej kąpieli. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Czasem wychodzicie razem na pizzę, a potem lądujecie razem w jego mieszkaniu.  Możesz zawsze odświeżyć się u niego w łazience lub jeśli umyłaś się kilka godzin temu i użyłaś antyperspirantu, jedynie odświeżyć się w toalecie, korzystając z nawilżanych chusteczek do higieny intymnej.

Niewłaściwy posiłek

No cóż, gdy wychodzimy z przyjaciółką na miasto, często jemy coś dobrze doprawionego, np. pizzę cztery sery z camembertem. Nie planujemy wówczas spotkania z facetem. Na szczęście zawsze można pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, w tym zapachu czosnku, pijąc mleko i herbatę miętową, a następnie myjąc zęby. Kup miniszczoteczkę i minipastę do zębów, noś ten zestaw zawsze przy sobie. W każdym lokalu gastronomicznym jest toaleta ze zlewem, w której możesz starannie wyszczotkować zęby.

Niewłaściwa bielizna

Czasem zwyczajnie nie spodziewasz się, że spotkasz swojego faceta w centrum miasta i on będzie tak napalony, że będzie chciał zaciągnąć cię do łóżka. Gdy nie masz na sobie swojej ulubionej, seksownej bielizny, nie czujesz się zbyt atrakcyjna i unikasz erotycznych igraszek. Najlepiej będzie, jeśli po prostu sama rozbierzesz się w jego łazience, po czym wyjdziesz jedynie z narzuconą na siebie męską koszulą.

Jak będę wyglądać po wstaniu z łóżka

Jeśli w perspektywie jest nocowanie u faceta, wiele kobiet zaczyna przejmować się, że albo zobaczy je bez makijażu, albo zobaczy je z potarganymi włosami i się zniechęci. Jednak większość mężczyzn uważa, że taka potargana jesteś mega seksowna.

Włosy myte wczoraj

Jeśli nie przetłuszczają się nadmiernie, wyglądają na świeże, po prostu spryskaj je ulubionymi, dość mocnymi perfumami, wówczas on nie poczuje smrodku, który wsiąkł w twoje pukle, gdy stałaś na przystanku, a wiatr zawiewał na ciebie dym papierosowy.

Siniaki i obtarcia

Gdy masz je na ciele, czujesz się mało komfortowo, ale uwierz, że przeciętny facet nie zwraca uwagi na takie drobiazgi. Sam pewnie czasem ma jakieś zadrapanie i siniaka. To normalne.