Psychologia

Czy on z tobą flirtuje?

Co myślą kobiety o małym doświadczeniu seksualnym mężczyzny

Zastanawiasz się, czy on z tobą flirtuje, czy tylko cię lubi i okazuje sympatię? Nie przejmuj się. 82% kobiet nie zna się na flircie i nie potrafi rozpoznać, o co chodzi mężczyźnie. Czy on z tobą flirtuje?  Pomożemy ci znaleźć odpowiedź na to pytanie.

On jest blisko ciebie

Jeśli on nachyla się w twoją stronę, przesuwa się blisko ciebie, czujesz na sobie jego oddech, to znak, że mu się podobasz i próbuje z tobą flirtować. Jednak większość z nas nie dostrzega tych wyraźnych sygnałów. Myślimy sobie, on nachyla się w moją stronę, bo chce być kulturalny, pragnie zostać dobrze usłyszany, a w lokalu jest głośno.

Wykłóca się z tobą

Może się z tobą kłócić o totalne pierdoły, o to, czy ciastka są lepsze w kawiarni A czy B. Czy lepiej ci w czerwieni, a może  w różu?  Myślisz, że on się ciebie czepia, chce być najmądrzejszy etc.  Tymczasem on kłóci się z tobą, bo w ten sposób chce rozładować napięcie seksualne, które narodziło się między wami. Kobiety na ogół źle podchodzą do takiego wykłócenia. Zapominają przy tym o pradawnej, ludowej mądrości: kto się czubi, ten się lubi. Bardziej czują się atakowane.

Zachowuje się jak idiota

Jeśli on nagle gada głupie teksty, żartuje jak totalny idiota, zaczyna tańczyć na środku ulicy, to znak, że za wszelką cenę chce zwrócić twoją uwagę. Jego metody mogą wydawać ci się prostackie i idiotyczne, ale przyznaj sama, że są skuteczne.  W końcu myślisz o nim i patrzysz na niego, zastanawiając się, skąd wzięła się jego głupota.

Chce się umówić

Szuka jakiegoś durnego pretekstu, albo za wszelką cenę chce cię przekonać, że to nie jest randka, lecz zwykłe wyjście na miasto. Jakby tego było mało, wiele z nas uważa, że gdy mężczyzna zaprasza nas na kolację, to zupełnie nic nie znaczy. On może chcieć nas zwyczajnie poznać i wtedy zadecydować, co począć dalej z naszą znajomością. Tymczasem dla większości mężczyzn zaproszenie na kolację to dość wyraźny sygnał wysyłany w kierunku kobiety, która naprawdę im się podoba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *