cien-w-kredce-54

Na rynku kosmetycznym możemy znaleźć wiele produktów przeznaczonych do malowania oczu, wśród nich ciężko jest jednak znaleźć cienie umieszczone w kredce. Marka Golden Rose postanowiła wprowadzić innowacyjny produkt do makijażu oczu na rynek właśnie w tej postaci. Wśród propozycji Golden Rose znaleźć możemy dwa rodzaje cieni w kredce, do których należą  Eyeshadow Crayon Waterproof oraz Glitter Eyeshadow Crayon Waterproof. 

Eyeshadow Crayon Waterproof, Glitter Eyeshadow Crayon Waterproof. Golden Rose 

Eyeshadow Crayon Waterproof to niezwykle aksamitny cień do powiek w kredce posiadający niezwykle wytrzymałą wodoodporną formułę, drugi natomiast Glitter Eyeshadow Crayon Waterproof  to jego odpowiednik posiadający delikatne brokatowe drobinki, dzięki którym nasze spojrzenie zostaje niezwykle rozświetlone. Poniżej możemy znaleźć opis wspólnych cech obu tych produktów.

Wykończenie

Cienie w kredce marki Golden Rose należą do produktów nadających satynowe lub brokatowe wykończenie makijażu naszego oka, w zależności od wybranego produktu. Forma kredki umożliwia pomalowanie kreski jak i całej powieki, co jest bardzo praktyczne. Możemy stworzyć zarówno makijaż dzienny, jak i wieczorowy. Cienie są kremowe, dzięki czemu bardzo łatwo się jej rozprowadzają.

Trwałość

Eyeshadow Crayon możemy zaliczyć do kosmetyków o dobrej trwałości. Szczególnie dobrze utrzymują się na cienkiej warstwie bazy pod cienie, przy jej użyciu pozostają na oku niemalże przez cały dzień. Na szczęście cień ściera się z naszego oka dosyć równomiernie, nie waży się, ani nie wchodzi w załamania, a jedynie delikatnie blednie po wielu godzinach od jego zaaplikowania.

Pigmentacja

Cienie w kredce marki Goldne Rose są niezwykle dobrze napigmentowane, dzięki czemu nie musimy martwic się o ich wydajność. Jedno pociągnięcie kredką wystarczy, aby stworzyć niepowtarzalny makijaż oka, zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Opakowanie

Jak sama nazwa wskazuje Eyeshadow Cryon marki Golden Rose nie są jednymi z tradycyjnych, sypkich cieni do wykonywania makijażu oczu. Producent postanowił umieścić cień o kremowej formule w nietypowym opakowaniu, a mianowicie w kredce. Przypomina ona swoim wyglądem tradycyjne kredki do wykonywania kresek na oku, jest ona jednak nieco grubsza. Niestety nie posiada automatycznego mechanizmu, dzięki któremu byłoby nam łatwiej wysunąć sztyft z opakowania, dlatego też co pewien czas będziemy zmuszone do ostrzenia tego produktu za pomocą temperówki.

Kolory:

Eyeshadow Crayon Waterproof 11 – jasny rdzawy brąz.

cień-w-kredce-11

Eyeshadow Crayon Waterproof 12 – matowy, grafitowy brąz.

cien-w-kredce- 12

Eyeshadow Crayon Waterproof 13 – naturalny, ciepły brąz.

cien-w-kredce-13

Glitter Eyeshadow Crayon Waterproof 54 – ciepły brąz zawierający złote drobinki. 

cien-w-kredce-54

Glitter Eyeshadow Crayon Waterproof 55 – intensywna czerń posiadająca delikatnie połyskujące drobinki.

cien-w-kredce- 55

Glitter Eyeshadow Crayon Waterproof 57 – delikatny beż ze złotymi drobinkami.

cien-w-kredce-57

 

Artykuł sponsorowany