jak znaleźć faceta na seks bez zobowiązań

Czasem się zdarza, że jesteśmy singielkami i nie zamierzamy zmieniać tego stanu w najbliższym czasie. Nie oznacza to jednak, że nasze potrzeby seksualne zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nie ma w tym nic oryginalnego, że kobiety też często cierpią z powodu napięcia erotycznego, któremu bardzo chciałyby dać upust. Jak postępować, gdy chcesz jednonocnej przygody z facetem.

Wybierz odpowiedniego faceta – bezpieczeństwo przede wszystkim

Pamiętaj, żeby napięcie seksualne nie przyćmiło zdrowego rozsądku. Nie ma w tym nic dziwnego, że kobieta w XXI wieku chce uprawiać seks bez zobowiązań. Ważne, aby zadbała o swoje bezpieczeństwo. Jeśli szukasz jednonocnej przygody, najlepiej skup się na facetach, którzy przyjaźnią się z twoimi znajomymi. Zmniejsza to ryzyko, iż trafisz na psychopatę lub zboczeńca, który cię skrzywdzi. Niech nie będą to zupełnie przypadkowi mężczyźni poznani w barze, bo możesz zostać zgwałcona, okradziona, pobita a nawet poćwiartowana.

Zaopatrz się w prezerwatywy

Jednonocna przygoda z facetem może być bardzo fajna, jeśli się zabezpieczysz. Pamiętaj, tutaj tabletki to za mało. One chronią tylko przed niechcianą ciążą. Jedyną metodą antykoncepcji, która zapobiega chorobom przenoszonym drogą płciową, jest prezerwatywa. Dlatego miej ją zawsze przy sobie.

Nie podrywaj go w towarzystwie koleżanek

Jak chcesz wyrwać faceta na jednonocną przygodę, nie idź na imprezę z koleżankami. One po pierwsze będą czuły się zawiedzione, że nie poświęcasz im należytej uwagi. Po drugie mogą torpedować twoje zamiary. Po trzecie będziesz czuła się przy nich skrępowana, a przecież nie o to chodzi. Poza tym mężczyźni nie podchodzą do kobiet, które bawią się w większym gronie, gdyż wymaga to sporej odwagi.

Wysyłaj jednoznaczne, pozytywne sygnały

Jeśli chcesz seksu, a nie związku, bądź otwarta i wysyłaj jednoznaczne, pozytywne sygnały. Daj mu znać w jakiś oryginalny sposób, że jesteś zainteresowana niezobowiązującym seksem. Możesz sobie pozwolić na totalną szczerość. Masz bowiem gdzieś, czy uzna cię za łatwą. Niech myśli, co chce, pragniesz bowiem spędzić z nim tylko jedną noc, a nie całe życie.

Znajdź pokój w hotelu

Jeśli słabo znasz faceta, z którym idziesz do łóżka, znajdź pokój w hotelu. Nigdy nie zabieraj go do swojego mieszkania. Może cię bowiem okraść i skrzywdzić, to niebezpieczne! Poza tym niech lepiej nie zna twojego adresu, po co ma cię nachodzić po wspólnej nocy?