komplement który zawróci mu w głowie

Podpytałyśmy naszych kolegów i uzyskałyśmy niezwykle cenną informację. Okazuje się, że mężczyźni są bardziej łasi na komplementy. Czują potrzebę bycia nieustannie chwalonym. Nie chodzi tu tylko o wygląd, choć i ten mogłybyśmy czasem skomentować miłym słowem, ale głównie o umiejętności i męskie starania. Nawet takie drobne jak wyniesienie śmieci czy kupienie twojego ulubionego wina. Przepis na komplement, który zawróci mu w głowie, znajdziesz w niniejszym artykule.

Wpleć go w pozytywne emocje

Wracacie razem ze świetnej randki, to nie mów mu, że było świetnie, bo to brzmi bezpłciowo. Zaznacz, że z nim bawiłaś się wyśmienicie. To go zmotywuje do wymyślania kolejnych romantycznych randek.

Bądź szczera

Jeśli coś cię w nim kręci, to mu o tym powiedz. Nie sil się na oklepane komplementy, do których nie jesteś przekonana. O wiele lepiej zdradzić swój mały fetysz i powiedzieć: masz takie seksowne, owłosione nogi niż silić się na słowa, które zabrzmią w twoich ustach nieszczerze.

Szczególny i unikalny

Nikt nie chce być jednym z wielu. Jeśli mówisz mu, że jest super, to tak, jakbyś rzucała mu jakiś ochłap zarezerwowany dla pierwszego, lepszego faceta. Powiedz mu coś unikalnego. Np., że ma taki seksowny zarost, że nie możesz oderwać od niego oczu.

Komplement może go zachęcić do dobrych postaw

Możesz powiedzieć mu, że lubisz, gdy tak cię przytula, bo wtedy czujesz się taka bezpieczna. On z pewnością będzie cię chętnie przytulał, wiedząc, że sprawia ci tym przyjemność, którą potrafisz docenić.

Komplementujesz jego, nie jego ciuchy

Jeśli chcesz go pochwalić, to mów,  że ma dobry gust i potrafi się świetnie ubrać, zamiast, że jego koszula jest śliczna.  Komplementuj jego umiejętności prowadzenia samochodu, nie samą furę. Inaczej to rzeczy podziękują ci za komplement.

Komplement zbieżny z jego oczekiwaniami

Jeśli ma zdolności majsterkowicza, powiedz, że fenomenalnie tuninguje swój samochód. On poczuje ten komplement, gdyż kocha samochody i czuje się w tym naprawdę dobry. Krótko mówiąc, zapunktujesz u niego, mówiąc takie słowa.

Komplementy mów od razu

Jeśli po 2 tygodniach powiesz mu, że był świetny w łóżku, to on uzna, że kłamiesz. Kto bowiem tak ociąga się z komplementem? Tylko osoba, która się nad nami lituje, bo widzi, że jest nam przykro. Pamiętaj, że faceci nie znoszą litości.