Nawilżająco-odmładzające serum dla skóry dojrzałej ze zmarszczkami, wiotkiej, suchej, zniszczonej, bez energii, z problemem „pseudostarzenia”, a także w kuracji podtrzymującej efekty po zabiegach dermoestetycznych.

Dzięki innowacyjnej formule 12,5% skoncentrowanych składników nawilżających i hamujących starzenie się skóry, serum ma działanie aktywnie nawilżające, naprawczo-liftingujące i opóźniające procesy starzenia. Formuła serum inspirowana była badaniami DNA w dziedzinie genetycznego starzenia się skóry i zawiera: głęboko penetrujący niskocząsteczkowy kwas hialuronowy 50kDa, wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy 1MDa, HYA–STIM 3-Peptide – nowej generacji tripeptyd i stymulator syntezy kwasu hialuronowego, Skin Matrix – spowalniający zegar starzenia się komórek oraz DHEA-like – odpowiednik hormonu młodości.

Dzięki wielokierunkowemu działaniu składników aktywnych skóra jest widocznie nawilżona i miękka, odmłodzona, z wygładzoną teksturą, o poprawionej sprężystości i wyrazistym konturze twarzy.

(30 ml) www.chantarelle.pl

Źródła zdjęć:

  • Chantarelle