Która kobieta nie marzy o pięknej i kształtnej pupie? Brazylijki cieszą się zgrabnymi i pełnymi pośladkami, których zazdroszczą im panie obdarzone nieco mniej jędrnymi kształtami. To z myślą o nich powstał zabieg brazylijskiego liftingu pośladków.

Pupa jak u Brazylijki

Brazylijskie tancerki, oprócz pięknego ciała, mają przede wszystkim idealne, krągłe pośladki. Dla wielu kobiet to właśnie ta część ciała jest najważniejsza.

Niestety, siedzący tryb życia, brak ruchu, nieodpowiednia dieta lub czynniki genetyczne sprawiają, że pupa nie zawsze wygląda apetycznie. Płaskie, zwiotczałe pośladki z widoczną skórką pomarańczową to zmora wielu kobiet.

Lipomodelling pośladków

Lifting pośladków metodą brazylijską to inaczej mówiąc lipomodelling. Jest to zabieg estetycznej chirurgii plastycznej, polegający na powiększeniu, wymodelowaniu i poprawieniu wyglądu kobiecych pośladków.

Lifting brazylijski jest połączony z liposukcją tkanki tłuszczowej z okolic brzucha lub ud. Odessaną tkankę tłuszczową lekarz przeszczepia bezpośrednio w specjalnie wybrane okolice pośladków, podnosząc je i odpowiednio modelując ich kształt.