Kolekcje BOONE dedykowane są wszystkim kobietom, które cenią perfekcyjny wygląd i funkcjonalność stylu. Kreacje naszej firmy wyróżniają się najwyższą jakością, są eleganckie a zarazem komfortowe.

W ofercie BOONE znajdą Państwo wiele propozycji strojów biznesowych, na wieczór czy uroczystości rodzinne. Wszystkie produkty marki BOONE wykonane są z wysokiej jakości tkanin. Dbamy o najwyższy standard wykonania, mając na uwadze każdy detal.

Nowe kolekcje BOONE łączą w sobie ponadczasową, elegancką klasykę z najnowszymi trendami, tworząc styl, który jest jednocześnie funkcjonalny i nowoczesny. Charakteryzują się świeżymi kolorami oraz nowatorskim łączeniem tkanin.
Pracownia krawiecka BOONE to elegancka marka modowa, obecna na rynku już od 1989 roku. Od początku istnienia zakładu pieczę nad nim sprawuje właścicielka Jolanta Hodała vel Pietraś wraz ze swoim mężem, Markiem. W działalność firmy angażują się również dzieci Państwa Hodała vel Pietraś, dzięki czemu pracownia krawiecka BOONE stała się firmą rodzinną.

W zakładzie pracują najwyższej klasy projektantki i krawcowe. Stawiamy na staranność i wysoką jakość wykończenia naszych kolekcji. W unikalny sposób łączymy klasyczną elegancję i prostotę. Dzięki temu zakład zdobył grono zadowolonych odbiorców.

Kolekcje BOONE skierowane są do nowoczesnych kobiet, ceniących elegancję, precyzyjność wykonania i funkcjonalność stylu.

Śledząc na bieżąco światowe trendy na rynku mody oraz tkaniny, nieustannie się rozwijamy. Wyczucie stylu i doświadczenie całej załogi pracowni krawieckiej BOONE gwarantuje Państwu wysoką jakość i bogate wzornictwo naszych produktów.

Zerknij na www.sklep.boone.pl!