Godzina zabiegu, a po trzech miesiącach masz 5-7 centymetrów mniej w obwodzie brzucha. A co najważniejsze – nie poczujesz bólu. Kryokontur – najnowsze urządzenie do walki z niepożądaną tkanką tłuszczową – zapewnia sukces w walce z nadwagą. Poznaj je już dziś!

Co to jest kriolipoliza i jak przebiega?

Kriolipoliza to proces, w wyniku którego następuje trwała redukcja tkanki tłuszczowej. Skuteczność potwierdzają badania kliniczne.

Zaplanowana śmierć komórek tłuszczowych następuje dzięki kontrolowanemu i selektywnemu chłodzeniu komórek tłuszczowych, które giną już w temperaturze poniżej 7 stopni Celsjusza. Niska temperatura powoduje, że lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny, po czym wydalane z organizmu. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze, niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu ilość komórek tłuszczowych się zmniejsza, a inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy, są absolutnie bezpieczne.

KRYOKONTUR w walce z komórkami tłuszczowymi

– Na rynku jest wiele urządzeń, które wykorzystują proces kriolipolizy w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej – przyznaje dr Maciej Rogala, właściciel Gold Clinic. – Kryokontur wyróżnia się tym, że zabieg jest całkowicie bezbolesny. Poza tym po raz pierwszy można działać na dużych obszarach ciała. Kryokontur dysponuje głowicą, która redukuje tkankę tłuszczową nawet na udach. Wystarczy jeden zabieg, by osiągnąć pożądany rezultat.