Bell Velvet Story

Szukasz pomadek, które będą miały wysoką pigmentację, okażą się trwałe, a jednocześnie nawilżą usta, pozostawiając je aksamitnie gładkimi? Tak właśnie sprawują się szminki Bell Velvet Story. Dlaczego warto po nie sięgnąć?

Kolory

Pomadki Bell Velvet Story są dostępne w kilku odcieniach. Znajdziemy tutaj zarówno nudziaki w odcieniu kakao, które wyglądają na ustach bardzo zdrowo i naturalnie, jak i soczysty koral, który cudownie ożywia twarz. Ten drugi kolor sprawia, że makijaż oczu i twarzy możemy zredukować do minimum.

Bell Velvet Story

Wykończenie

Szminki Bell Velvet Story mają jedwabistą konsystencję, po ich pociągnięciu usta są satynowe. Nie jest to klasyczny mat, nie znajdziemy tutaj drobinek odbijających światło. Wykończenie sprawia jednak wrażenie nieco bardziej mokrego i nawilżającego.

Bell Velvet Story

Pigmentacja

Pomadki Bell Velvet Story mają bardzo dobrą pigmentację, dość łatwo pokrywają wargi wybranym kolorem. Zarówno w przypadku nudziaka, jak i koralu wystarczy jedno pociągnięcie, by uzyskać pożądany efekt.

Bell Velvet Story

Trwałość

Szminki Bell Velvet Story są trwałe, utrzymują się na ustach do 8 godzin, pomimo umiarkowanego jedzenia i picia.  Jesteśmy z nich naprawdę zadowolone, bo znamy droższe pomadki, które nie dorównują Bell pod względem trwałości. Omawiane szminki nie grudkują się, ani nie zbierają w załamaniach czy też kącikach ust.