Bell Mat Liquid Lipstick

Szukasz matowej pomadki w płynie, która na ustach będzie praktycznie niewyczuwalna i przetrwa wiele godzin? Gorąco polecamy ci Bell Mat Liquid Lipstick. Na pewno nie pożałujesz tego zakupu. Pomadki sygnowane przez Marcelinę Zawadzką, z których każda nosi nazwę znanego miasta, są tanie i świetne jakościowo.

Kolory

Do wyboru mamy prawdziwe bogactwo odcieni. Nudziaki, róże, fiolety i klasyczną czerwień, która nigdy nie wychodzi z mody. Każda ze szminek ma swoją własną nazwę zamiast numerka, co bardzo przypadło nam do gustu, zwłaszcza iż są one inspirowane nazwami znanych metropolii. Berlin to piękny, ciemny, brązowo-fioletowy nudziak, który przypadnie do gustu bladolicym brunetkom. Na ustach wygląda przepięknie, nie daje efektu korektora, dlatego efekt końcowy jest bardzo zdrowy i naturalny. Z kolei Warsaw to nudziak z kapką czerwieni i brązu, przez co jest dość ciemny, wyrazisty, ale też cieplejszy. Przypadnie do gustu kobietom, które nie przepadają za jasnymi nudziakami, ponieważ te dają u nich efekt korektora.

Bell Mat Liquid Lipstick

Wykończenie

Pomadki Bell Mat Liquid Lipstick, które sygnuje Marcelina Zawadzka, mają bardzo gęstą konsystencję, przez co dość szybko zastygają do matu. To szminki, w przypadku których warto pospieszyć się z dokonywaniem poprawek, ponieważ gdy produkt zastygnie, staje się nie do zdarcia.  Jest to tradycyjny mat bez cienia połysku, który mimo wszystko bardzo lekko nosi się na ustach. Praktycznie nie wyczuwamy go na wargach.

Bell Mat Liquid Lipstick

Pigmentacja

Szminki w płynie Bell Mat Liquid Lipstick mogą pochwalić się wysoką koncentracją pigmentu, przez co wystarczy jedno pociągnięcie załączonym aplikatorem, aby pokryły się wybranym przez nas odcieniem.

Trwałość

Na ustach naszych redaktorek pomadki Bell Mat Liquid Lipstick utrzymują się aż 8-10 godzin, stopniowo zjadają się podczas posiłku, ale zupełnie nie odbijają się na szklankach i nie migrują poza kontur warg.

Cena

Waha się od 15 do 18 zł w zależności od drogerii. Są to tanie i dobre pomadki.