Psychologia

Czego nie znosimy podczas randek?

Czego nie znosimy podczas randek

Kobiety potrafią być bardzo wymagające podczas randek. A tak naprawdę jesteśmy racjonalistkami, które ucinają znajomości, w których coś od początku nam nie pasuje. Mężczyźni często sami się podkładają i zniechęcają do siebie. To dobrze, bo przynajmniej wiemy, z kim mamy do czynienia i przed kim należy uciekać.

Rozmów o eks

Nie wiemy, po co faceci na pierwszej lub drugiej randce poruszają temat swojej eks. Ogólnie rozmowy o byłych związkach są nieprzyjemne i krępujące, ale na tym etapie są po prostu niesmaczne. Jeśli facet wywleka przeszłość swojej byłej na światło dzienne, to za miesiąc może rozpowiadać innym kobietom podobne rzeczy na nasz temat. W ten oto sposób nasza dobra opinia w jakimś środowisku może zostać pohańbiona. Uwaga, prawdziwy dżentelmen w ogóle nigdy nie rozmawia o swojej eks.

Przechwałek

Kobiety nie lubią, gdy mężczyzna się przechwala koneksjami, zarobkami, tym, jak kogoś oszukał i jak umie kombinować. Skoro on tak łatwo oszukuje państwo, mamę, szefa itp., to jak my mamy mu zaufać. Nas też może w każdej chwili okłamać.

Nawijania o kasie

Nas naprawdę nie interesuje, ile facet zarabia. A gdy mówi tylko o kasie, to brzmi tak, jakby chciał nas sobie kupić za pieniądze. W ogóle nie ma nic gorszego niż przekonanie, że kobieta jest jak rzecz w sklepie, którą kupuje ten, kto więcej zapłaci;/ To jest mega niesmaczne, dlatego tak bardzo nas rażą przechwałki na temat pieniędzy.

Gadek o seksie

Nie lubimy, gdy facet na randce mówi o seksie, bo to od razu nasuwa skojarzenia z jego rozwiązłością.  Nie chcemy być jego kolejnym seksualnym trofeum, którym będzie mógł pochwalić się kolegom.  Dla kobiet takie gadki o seksie bardzo często są krępujące i niesmaczne. Co innego, gdy jesteśmy już parą i chcemy podgrzać atmosferę, ale gdy dopiero poznajemy drugą osobę, to chcemy wiedzieć o niej coś więcej.  Fantazje erotyczne nie są dla nas kluczową wiedzą.

Poruszania ciężkich tematów

Nie znosimy, gdy facet porusza ciężkie tematy dotyczące religii, życiowych wartości itp. Okej, to dobre tematy na późniejsze randki, ale nigdy na pierwsze. Kobieta czuje się nimi tak przytłoczona, że ma ochotę uciekać. Ledwo poznała faceta, a już ma z nim rozmawiać o religii czy polityce.

Rzucania seksistowskich uwag

Bo kobiety nie umieją prowadzić samochodu, są kiepskimi szefowymi, nie radzą sobie z komputerem. Wszystko to pokazuje głęboką zakorzenioną niechęć do pań i kompleksy osoby, która tak mówi. Prawdziwy facet naprawdę nie musi się dowartościowywać tekstami o tym, że kobiety są w czymś gorsze.

Obłapiania

To największy faux pas na randce, kobieta nie lubi, gdy mężczyzna rzuca się na nią z łapami i zaczyna ją obłapiać. Obmacywanie to nic przyjemnego. Takim zachowaniem można zniszczyć całe dobre pierwsze wrażenie.

Upijania się

Nie lubimy, gdy facet upija się na randce. Zastanawiamy się, czy jesteśmy tak straszne, że na trzeźwo nie umie z nami wytrzymać? Poza tym taka postawa rodzi podejrzenia, że jest alkoholikiem, a my nie chcemy nowych problemów.

Chwalenia się jazdą po pijaku

Nie ma nic gorszego niż narażanie cudzego i własnego życia poprzez jazdę po pijaku. Piłeś, nie jedź. Nie chcemy nawet myśleć, co nam grozi, gdy wsiądziemy kiedyś z takim delikwentem do samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *