Bell HYPOAllergenic Regeneration Lip Balm

Szukasz balsamu w postaci kredki, który dokładnie zaaplikujesz na usta wymagające natychmiastowej regeneracji? Z pomocą przychodzi ci Bell HYPOAllergenic Regeneration Lip Balm, który przynosi natychmiastową ulgę spierzchniętym wargom.

Nawilżenie

Bell HYPOAllergenic Regeneration Lip Balm dogłębnie nawilża usta. Już po pierwszym użyciu widać poprawę, jednak dla optymalnego efektu należy regularnie sięgać po balsam do ust, aby uniknąć ich wysuszenia.  Nasze usta dosłownie piją ten kosmetyk niczym wodę i po chwili znika dyskomfort związany z uczuciem ściągnięcia skóry warg.

Wygładzenie

Bell HYPOAllergenic Regeneration Lip Balm bardzo ładnie wygładza skórę warg. Po kilku dniach usta, które wcześniej sprawiały wrażenie spierzchniętych, stają się aksamitnie gładkie w dotyku. Każda kolorowa pomadka wygląda na nich zdecydowanie lepiej i dużo łatwiej się rozprowadza.

Bell HYPOAllergenic Regeneration Lip Balm

Miękkość

Bell HYPOAllergenic Regeneration Lip Balm zapewnia ustom miękkość, są one soczyste i niezwykle pięknie prezentują się nawet przy mocniejszym makijażu warg.

Kolor

Bell HYPOAllergenic Regeneration Lip Balm jest produktem pozbawionym pigmentu. Gdy pociągniemy usta tym balsamem, pokryje on wargi niczym przeźroczysty błyszczyk. Będą one sprawiały wrażenie większych niż są w rzeczywistości, a wszystko to zasługa połysku, jaki pozostawia omawiany kosmetyk.

Konsystencja

Bell HYPOAllergenic Regeneration Lip Balm ma bardzo przyjemną, masełkową konsystencję, która sprawia, że produkt gładko sunie po wargach i równomiernie się rozprowadza.