W trakcie eventów organizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii „Czytaj dzieciom, bo warto” przez Grupę Artystyczną Fifik i Pepe oraz Przyjaciele powstają piękne, różnobarwne prace plastyczne stworzone przez dzieci uczestniczące w akcji.

„Kąciki plastyczne w trakcie naszych eventów odgrywają bardzo ważną rolę. Dzięki nim dzieci aktywnie uczestniczą w evencie rysując swoje ulubione książkowe postacie. Co event wybieramy kilkadziesiąt prac, które następnie umieszczamy na naszym facebooku. Muszę przyznać, że biorąc pod uwagę wysoki poziom zdolności plastycznych maluchów nie to łatwe zdanie.” – Komentuje Michał Majcher przedstawiciel grupy artystycznej „Fifik i Pepe oraz Przyjaciele”.

„Dzieci posiadają bogatą wyobraźnie. Ich prace są ciekawe i barwne. Oglądając je jestem pewna, że mam przed sobą dzieła znakomitych artystów. Kreatywność i pomysłowość to cechy maluchów, które tworzą bajkowe obrazki podczas organizowanych przez nas eventów. Jestem pod dużym wrażeniem ich talentu.” – Mówi Malwina Turek pełniąca funkcję rzecznika prasowego II Edycji Ogólnopolskiej Kampanii „Czytaj dzieciom, bo warto”.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebooka „Fifik i Pepe oraz Przyjaciele” oraz obejrzenia galerii prac dzieci uczestniczących w naszych eventach.