Astor-Seduction-Codes-No-3 -Volume-and-Length-Mascara

Tusz do rzęs to kosmetyk, bez którego większość kobiet nie wyobraża sobie makijażu. Dobrze dobrana maskara podkreśla oko i otwiera spojrzenie. Jak spośród wielu kosmetyków dostępnych na rynku wybrać ten właściwy? Postanowiłyśmy przyjrzeć się bliżej tej kwestii.  Czym urzekł nasz pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs Astor Seduction Codes  No 3  Volume & Length Mascara?

 

Pogrubienie

Maskara dodaje objętości rzęsom, wyraźnie je pogrubiając.  Tusz nie skleja włosków w owadzie nóżki, lecz perfekcyjnie je rozdziela.  Za sprawą maskary Astor Seduction Codes No 3  Volume & Length rzęsy sprawiają wrażenie zagęszczonych.

Wydłużenie

Maskara bardzo ładnie wydłuża rzęsy i tym samym „otwiera” oczy. Dzięki precyzyjnej szczoteczce podkreślisz każdą rzęsę, nawet tę osadzoną w wewnętrznym kąciku!

Podkręcenie

Marzysz o zmysłowo podkręconych rzęsach, które dodają tajemniczości spojrzeniu, a nie potrafisz posługiwać się zalotką? Tusz Astor Seduction  Codes  No 3 Volume & Length dzięki specjalnie wyprofilowanej szczoteczce pozwoli ci uzyskać satysfakcjonujący efekt w parę chwil.

 Kolor

Jeśli szukasz głębokiej czerni, to Astor Seduction Codes No 3 Volume & Length Mascara jest właśnie dla ciebie!  Spieszysz się do pracy i nie masz zbyt wiele czasu na makijaż? Oprósz twarz pudrem i wytuszuj rzęsy. Wystarczy kilka pociągnięć szczoteczki, by uzyskać uwodzicielskie spojrzenie.

Trwałość

Choć tusz nie należy do kosmetyków wodoodpornych,  na rzęsach utrzymuje się od rana do wieczora. W ciągu dnia nie osypuje się, toteż nie musimy obawiać się efektu pandy.  W miarę upływu czasu czerń nie traci również na intensywności,  po 23 jest równie głęboka jak o 7 rano.

Tekst sponsorowany