Podrażnienie

Tusz został przetestowany przez naszą redakcyjną koleżankę, która ma wrażliwe oczy i w związku z tym musi ostrożnie dobierać kosmetyki. Maskara Astor Seduction Code No 3 Volume &  Length nie wywołała podrażnienia. Podczas korzystania z jej dobrodziejstw nie pojawiło się również łzawienie.

Zmywanie

Masz delikatne rzęsy z tendencją do wypadania? Z pewnością docenisz fakt, że tusz do rzęs marki Astor  bardzo dobrze współpracuje z kosmetykami do demakijażu. Wystarczy przyłożyć do powieki wacik zwilżony płynem micelarnym, a maskara znika rzęs.

„Mam długie, aczkolwiek bardzo delikatne rzęsy, w związku z tym nie mogę sobie pozwolić na pocieranie powiek płatkiem kosmetycznym. Drażnienie mechaniczne zawsze kończy się w ten sam sposób – włoski masowo wypadają i pojawiają się nieestetyczne prześwity. W związku z tym staram się sięgać po maskary, które nie są wodoodporne, a ich zmywanie przebiega szybko i sprawnie. Taki właśnie jest tusz Astor Seduction Codes No 3 Volume & Length – podkreśla Magda.

Szczoteczka

Odpowiedni kształt szczoteczki stanowi klucz do sukcesu. Maskara Astor Seduction Codes No 3 Volume & Length została wyposażona w specjalnie wyprofilowany aplikator. Szczoteczka w kształcie stożka pozwala dotrzeć do każdego zakamarku i dokładnie wytuszować rzęsy w wewnętrznym kąciku oraz wzdłuż linii wodnej.

Konsystencja

Czy zdarzyło ci się trafić na tusz, który musiał odczekać kilka dni, ponieważ był zbyt rzadki? A może wręcz przeciwnie, maskara, którą przyniosłaś ze sklepu okazała się sucha i szybko musiałaś się z nią pożegnać? Tusz do rzęs Astor Seduction Codes No 3 Volume & Length od początku ma właściwą konsystencję, która  w połączeniu z innowacyjnym kształtem szczoteczki pozwala uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Cena

30 zł/10,5 ml.

Tekst sponsorowany

4 KOMENTARZE

  1. Nietypowa szczoteczka jak na mascarę, z chęcią wypróbuję kiedyś ten tusz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ