faceta

Zastanawiałyście się kiedyś, jak zrobić wielkie wrażenie na facecie jedną wiadomością? Zostawmy długie wywody na bok, niekończące się wiadomości, które nie będą zrozumiałe dla faceta. Postawmy na konkrety, czyli 5 SMS-ów, które z pewnością zainteresują faceta. Jesteście ciekawe, co w nich zawrzeć?

Plan idealnej randki

Przedstaw mu swoją wizję idealnej randki. I może to być romantyczna kolacja nad rzeką czy ekstremalna randka, która zachwyci twojego faceta. Najważniejsze, być opisała mu swój scenariusz. Niech to będzie twoja inicjatywa, która poruszy faceta do działania. A już na pewno zachęci go, by się o taką randkę postarał. Wyobraźnia w ruch! Taka wiadomość będzie dobrą zachętą dla twojego mężczyzny. W końcu my kobiety zawsze mamy w zanadrzu odpowiedni plan.

Zdjęcie biustu

Nie ma co się oszukiwać. Faceci uwielbiają kobiece piersi. To istny fenomen, ale zawsze zwracają na nie uwagę, nawet jeśli mają styczność z wybitnie inteligentną przedstawicielką płci pięknej. Zdjęcie biustu rozpali faceta do czerwoności. Tylko pamiętaj, że to już element sekstingu. Dlatego, jeśli zamierzasz wysłać facetowi zdjęcie swoich nagich piersi, unikaj ujęć z twarzą. Co innego foto w seksownym staniku. Jeśli nie masz problemu, by pokazać się w bieliźnie, nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie tak zainteresować faceta, obudzić w nim jakąś reakcję. Zapewniamy, że zareaguje i to w ekspresowym tempie.

Co mu zrobisz, jak go zobaczysz

Perspektywa na udany wieczór potrafi zupełnie odmienić dzień. Facet, który właśnie siedzi w pracy będzie ogromnie zaskoczony gorącą wiadomością, w której kryje się obietnica na masaż, romantyczną kolację czy zmysłowy wieczór w sypialni. Napisz mu w SMS-ie, co mu zrobisz, jak go zobaczysz. Co dla niego szykujesz, że nie możesz doczekać się spotkania. Pewna doza niepewności doda pikanterii relacji damsko-męskiej. Ekscytujące będzie samo oczekiwanie na spotkanie.

Opis snu z nim w roli głównej

Sny są wspaniałym obrazem naszych myśli, przeżyć, wspomnień i marzeń. Nie przez przypadek dane osoby pojawiają się w naszych snach. Facet, o którym śniłyśmy odgrywa bądź odgrywał w naszym życiu jakąś rolę. Wyślij swojemu mężczyźnie wiadomość z opisem snu, w którym się pojawił. Opisz mu wszystko, co będzie niczym realistyczny film. Być może odegracie go na żywo, zamieniając sen w realne zdarzenie.

Wyznanie swoich uczuć

facetWiadomością, która zdecydowanie zrobi wielkie wrażenie na facecie będzie wyznanie mu swoich uczuć. Napisz mu w prost, co do niego czujesz. Przecież tak bardzo ci zależy, chcesz czegoś więcej, a może już totalnie się w nim zatraciłaś i wiesz, że to prawdziwa miłość? Taki SMS nie pozostanie obojętny dla osoby, która również żywi wobec ciebie uczucia. Możesz być pewna, że dostaniesz na nią odpowiedź.

Katarzyna Antos