przy facecie

Nie ma związków idealnych, par niczym z filmu, które tylko sobie słodzą. Miłość, jest piękna, ale często swoim zachowaniem niszczymy uczucia i ranimy ludzi, którzy są tak blisko. Zastanawiamy się nad tym, dlaczego nie wychodzi nam w relacjach z mężczyznami, a odpowiedź może być bardzo prosta. Poznaj 3 rzeczy, których nie powinnaś robić przy facecie. Przekonaj się, czy nie popełniasz błędów, które mogą kosztować twoją miłość.

Mówić, że jesteś brzydka

Wyobraź sobie, że każda kobieta, która staje przed lustrem, wmawia sobie, że jest brzydka… Przy takich statystykach, świat byłby ponury, zakompleksiony, a panie chodziły chyba w workach na głowie. Nigdy nie mów, że jesteś brzydka, zwłaszcza przy facecie. Oni doskonale wiedzą, że nie ma ludzi idealnych, ty też bądź tego świadoma. Możesz nie mieć figury sportsmenki, płaskiego brzucha czy biustu rozmiaru G, ale i tak będzie dla swojego wybranka atrakcyjna i przede wszystkim piękna. A piękno to nie tylko wygląd zewnętrzny, długie nogi i gęste włosy, to znacznie coś więcej, co dostrzega w tobie ten wyjątkowy mężczyzna. Pewność siebie i przekonanie, że jest się wartościowym i pięknym człowiekiem to najlepszy dodatek, jaki każda kobieta powinna nosić.

Nie podejmować żadnych decyzji

Czasy, kiedy kobiety były uległe mężczyznom i z pokorą wypełniały zlecone im obowiązki dawno minęły. Kobieta, która nie potrafi podejmować żadnych decyzji w obecności faceta, może być odebrana jako słaba płeć. Krucha kobietka, która niczym księżniczka czeka na głos swojego księcia. Zaś własne zdanie, pewność siebie i decyzyjność to niezwykle ważne cechy. Współczesne związki to w dużej mierze relacje partnerskie, więc oboje zakochanych musi mieć świadomość wspólnego podejmowania decyzji. Kobieta zaś, nie musi się na wszystko zgadzać, ma prawo powiedzieć, co myśli. Nie bądź więc szarą myszką, która boi się odezwać, tylko bądź odważna w związki i też przejmuj inicjatywę. Jesteś w nim tak samo ważna, jak facet.

Obrażać faceta

Związek, a w nim obrażana i poniżana na każdym kroku kobieta. Nie podoba ci się taka wizja miłości i wspólnego życia? Pomyśl, że takich par jest wiele. Gdzieś tam w domach i blokach jakiś facet właśnie traktuje swoją kobietę jak zło konieczne, bez żadnego szacunku. Nie chcesz takiej relacji, nie o takiej miłości marzyłaś. Dlatego nie bądź, jak ci faceci, którzy obrażają swoje kobiety. Nie obrażaj faceta, gdyż każdy człowiek zasługuje na godne traktowanie. Złe słowa, porównania z byłymi bywa dołujące i poniżające. Szczególnie, jeśli czynisz to na forum. Krytyka jest nam potrzebna, ale pod warunkiem, że rzeczywiście jest konstruktywna. Dołując kogoś i zniżając go do poziomu zero nie zbudujesz zaufania i prawdziwej miłości. Facet też musi czuć się kochany i doceniany, nigdy o tym nie zapominaj.

mężczyznaNasze zachowania i słowa mogą mocno zranić drugą osobę, zwłaszcza faceta, którego kochamy. W relacji z bliskimi musimy pamiętać o innych, nie tylko o sobie. Jeden drobny błąd może nie przekreśli związku, ale powtarzalne zachowania, mogą negatywnie wpłynąć na uczucie. Nie rób przy facecie tego, czego sama nigdy nie chciałabyś doświadczyć, a wtedy z pewnością będziesz mogła docenić miłość i szczęście.

Katarzyna Antos