5 słonecznych paznokci na wakacje – żółte paznokcie hybrydowe

Za co kochamy lato? Za słodkie truskawki i czereśnie, opaloną skórę, zwiewne sukienki, ciepły piasek plaż? Na pewno, ale nie moglibyśmy się nimi cieszyć, gdyby nie słońce! Słońce i inspirowany nim żółty kolor latem szczególnie zasługują, by je docenić. Cieszmy się więc piękną pogodą i malujmy… żółte paznokcie hybrydowe! Jakie mamy pomysły na żółte paznokcie w rym sezonie? Przedstawiamy 5 stylizacji pazurków na lato z wykorzystaniem słonecznego żółtego.

Paznokcie hybrydowe neonowe i pastelowe – jakie stylizacje?

Żółte paznokcie hybrydowe lubią towarzystwo innych kolorów. Latem wybieramy odcienie żywe i optymistyczne oraz rozbielone pastele. Odcienie przybrudzonego żółtego, musztardowy, miodowy i kajmakowy zostawiamy raczej na jesień, choć wśród tegorocznych stylizacji na lato ważne miejsce zajmują też pomarańczowe paznokcie (Loud Mandarine to wiodący kolor lata 2019!). Żółte paznokcie dobrze komponują się z czernią i bielą oraz niebieskim. Z tych wyrazistych barw najlepiej tworzyć manicure geometryczny, ze wzorkami o wyraźnych granicach. Jeśli lubisz subtelniejsze stylizacje, postaw paznokcie żółte pastelowe z wykorzystaniem szarości albo manicure, w którym pierwsze skrzypce grają inne barwy. Łącz żółty z miętowym, fioletem i różem. Możesz też wymalować owocowe lub kwiatowe wzory, w których żółty jest dobrze widoczny, ale nie przytłacza.

Żółte paznokcie hybryda – trendy 2019

Paznokcie szaro-żółte

paznokcie szaro żółte

Dzięki dodatkowi szarości, żółte neonowe paznokcie nieco się wyciszają. Szaro-żółte paznokcie przywodzą na myśl letni poranek, gdy słońce leniwie wstaje nad horyzontem. Skojarzenie ze wschodem słońca potęguje efekt ombre. Szarość stopniowo i delikatnie przechodzi w słoneczny żółty, nasycenie kolorów wzrasta tak, jak latem zmienia się barwa światła o poranku. Do wykonania tego manicure wykorzystaliśmy lakiery hybrydowe Semilac Strong Lime i Grey Pepper.

Czarno-żółte paznokcie z koniczynką

paznokcie czarno żółte

Żółty świetnie komponuje się z czarnym. Choć duet ten najbardziej kojarzy się z motywem pszczółki, my proponujemy manicure w całkowicie odmiennym klimacie. Czarno-żółte paznokcie urozmaicamy zdobieniem w postaci zielonej koniczynki na białym tle. Piękna, lekka stylizacja, która mimo zastosowania czerni, wcale nie przytłacza. To zasługa żółtego lakieru w odcieniu świeżej limonki i oczywiście zielonego, roślinnego akcentu.

Paznokcie różowo-żółte – neonowe ombre

Paznokcie różowo-żółte

Wakacyjne ombre powinno być soczyście kolorowe! Żółty i różowy sprawdzą się tu doskonale. Bez cienia wątpliwości sięgamy po zdecydowane Semilac kolory Ruby Charm oraz Racing Car. Aby osiągnąć efekt płynnego przejścia, dodaliśmy nieco pomarańczowego lakieru w odcieniu Melon Mash. Oto neonowe paznokcie niczym melonowo-truskawkowy sorbet!

Niebiesko-żółte paznokcie – PaintMani

Jaki jeszcze kolor świetnie współgra z żółtym? Oczywiście, że niebieski! Słońce na bezchmurnym niebie to przecież coś, bez czego udane wakacje nie mogą się obyć. Taki obrazek może się kojarzyć z dziecięcym rysunkiem, ale nasz manicure reprezentuje całkowicie odmienny styl – styl artystycznego malunku, przeniesionego niczym z obrazu profesjonalnego malarza. To paznokcie hybrydowe żółte PaintMani. Łączą mocny, kobaltowy odcień niebieskiego z lekko przygaszonym żółtym, srebrnym brokatem i czarnymi akcentami. Konkretny pomysł na abstrakcjonistyczną stylizację!

Paznokcie neonowe żółte – tropikalna dżungla

Paznokcie neonowe żółte

Tropikalna wyspa, słońce w zenicie, a ty marzysz o chwili wytchnienia w cieniu? Schowaj się wśród roślinności egzotycznej dżungli! Te żółte paznokcie przyozdobiliśmy malunkiem roślin w wielu odcieniach zieleni. Mamy tu neonowe odcienie Canary Green, Caribbean Green i różowy akcent w postaci Ruby Charm. Jest naprawdę egzotycznie, słonecznie, ale i świeżo zarazem.

Wśród stylizacji z wykorzystaniem żółtego przeważają paznokcie neonowe. Trudno się temu dziwić – żadna inna pora roku nie sprzyja tak malowaniu paznokci na jaskrawy żółty, jak lato. Paznokcie żółte neonowe świetnie wyglądają w towarzystwie innych neonowych barw, jak rubinowy, ale stwarzają też pole do artystycznych popisów. Paznokcie na lato neonowe lubią motywy palmy, egzotycznej roślinności, owoców cytryny i pomarańczy, ale też abstrakcyjne malunki i geometryczne wzory. A pastelowe żółte paznokcie? Dla nas numerem jeden jest żółto-szare ombre!