Mężczyzna – samiec alfa, przewodnik stada, duże dziecko i wieczny chłopiec. Czego kobiety nie lubią w facetach? Oto ranking najbardziej denerwujących męskich cech:

Ratunku, chyba umieram!

Najsłabszym punktem każdego mężczyzny jest system odpornościowy. Praktycznie każda bakteria jest w stanie rozłożyć faceta w 15 minut, a w ciągu dwóch dni bez odpowiedniej opieki – zabić. Katar, najmniejszy ból lub (oby nie!) gorączka sięgająca 37 stopni to powód do zakopania się w łóżku i narzekania na swój los.

Mówiłaś coś, skarbie?

Równie upośledzony jest słuch mężczyzny. Niezależnie od tego jak wiele razy będziesz mu powtarzać pewne rzeczy – on nigdy nie usłyszy. Może przytakiwać, a nawet odpowiadać ci w trakcie rozmowy, a zapytany o temat dyskusji zacznie się wić i wykręcać. Po prostu nie słucha!

Kochanie może ci pomogę?

Czy z zalety można zrobić wadę? W przypadku mężczyzn owszem. Ile razy ucieszyłaś się, że on wreszcie chce ci pomóc w domowych zajęciach? Jednak kiedy ty zdążyłaś ogarnąć już cały dom – on wciąż skupiał się na dokręcaniu kranu w kuchni (albo jeszcze szukał odpowiedniego narzędzia)!