Delia Cosmetics

Manicure hybrydowy szybko stał się modny za sprawą wygody i elegancji. Pięknie błyszczące paznokcie, w intensywnych kolorach to hit nadchodzącego lata. Delia Cosmetics preferuje specjalny zestaw do manicure hybrydowego, dzięki któremu samodzielnie wykonamy manicure jak z profesjonalnego salonu.

Formuła

Hybrydowa formuła zapewnia nam efekt żelowych paznokci i piękny połysk. Zestaw do manicure hybrydowego składa się z dwóch lakierów. W jego skład wchodzi Hybrid Gel Color oraz Top Coat. Lakier kolorowy to bogata paleta barw, z których każda kobieta znajdzie idealny dla siebie odcień. Delia Cosmetics oferuje nam zarówno jasne i delikatne pastele jak i mocne kolory metaliczne.

Delia Cosmetics Hybrid Gel

Aplikacja

Na początku aplikacji nakładamy na płytkę paznokcia Hybrid Gel Color. Dla lepszego efektu krycia, najlepiej nałożyć dwie warstwy lakieru. Po wyschnięciu kolorowego lakieru nakładamy Top Coat, który utrwali nasz manicure i zapewni niesamowity błysk. Poręczny pędzelek umożliwia nam sprawne i szybkie malowanie paznokci.

Trwałość

Co do trwałości lakieru hybrydowego Delia Cosmetics, niestety efekt nie spełnia obietnic producenta. Lakier utrzymuje się na paznokciach zaledwie kilka dni. Wielka szkoda, ponieważ kolory prezentują się na paznokciach bardzo atrakcyjnie. Mimo tego, warto wypróbować zestaw do manicure hybrydowego Delia Cosmetics, by zyskać piękny efekt na paznokciach za tak niską cenę.

Hybrid Gel Color

Kolory

Delia Cosmetics oferuje aż 26 modnych odcieni. Pośród kolorów znajdziemy klasyczną czerwień czy intensywne kolory, wpisujące się w najnowsze letnie trendy. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia szaleństwo na paznokciach. Odważny czy stonowany manicure – każdy może wybrać kolor odpowiedni dla siebie.

Nasze redaktorki miały okazję przetestować dwa odcienie hybrydowych lakierów Coral od Delia Cosmetics.

Odcień 20 – IVORY – pastelowy beż

Odcień 10 – Metaliczna zieleń – połyskująca intensywna zieleń

Hybrid Gel ColorDelia CosmeticsDelia Cosmetics

Zielony lakier przeszedł moje oczekiwania! Głęboki, metaliczny kolor pięknie błyszczał na moich paznokciach. Już wiem, że to będzie jeden z moich ulubionych odcieni tego lata!zachwala Katarzyna.

Delia Cosmetics Hybrid Gel Golor

Cena zestawu –17,60 zł

Artykuł sponsorowany