Zachowania mężczyzn, których nienawidzą kobiety

Kobiety bez trudu mogą wymienić listę męskich zachowań, które je irytują. Choć jesteśmy różne, to jednak sporo nas łączy. Wśród punktów zbieżnych wystarczy wymienić chociażby empatię i potrzebę adoracji. Przedstawiamy zachowania mężczyzn, których nienawidzą kobiety.

Zero emocji

Facet, który jest sztywny, pozbawiony emocji, na wszystko patrzy z dystansem, doprowadza nas do szewskiej pasji. Szukamy mężczyzny, który będzie odczuwał emocje. Takiego, który cieszy się z czegoś jak dziecko, który czasem się smuci, czasem współczuje, czasem się boi etc. To jest prawdziwy człowiek z krwi i kości, a nie jakiś Robocop, który jest sztywny jak kij od miotły.

Zero empatii

Kobieta chce, aby mężczyzna ją wysłuchał i przytulił, gdy ma problem. A jeśli facet zupełnie zlewa jej problem, stwierdzając: nic się nie stało, w końcu uciekłaś zbokowi, przestań już to przeżywać, to jego brak empatii staje się mocno bolesny. Wymarzony facet zapyta, czy wszystko okej, wysłucha nas do końca, zaproponuje pomoc i coś doradzi. Będzie chciał  być wsparciem.

Gapienie się na tyłki innych kobiet

Kobiety nie znoszą sytuacji, w których to idą z facetem, a on bezceremonialnie gapi się innym paniom na tyłki, piersi. To takie niemiłe i upokarzające. Chcemy mężczyzny, który będzie umiał docenić nas takimi, jakimi jesteśmy i to właśnie nas będzie adorować.

Dzielenie prac na kobiece i męskie

Nie znosimy seksistów. Jeśli on uważa, że sprzątanie to babskie zajęcie, jesteśmy wściekłe. Facet powinien się z nami dzielić obowiązkami, a nie robić z nas domowe sprzątaczki i kucharki. To jest koszmarne.

Oglądanie porno

Skoro ma ciebie obok, a ty nie odmawiasz mu seksu, to dlaczego szuka zaspokojenia gdzieś indziej? Czy nie mógłby po prostu przyjść, przytulić się i zacząć nas zmysłowo dotykać?  W końcu mamy na niego ochotę.

Awantury o wyjścia ze znajomymi, podczas gdy on po prostu wychodzi

Mężczyzna nie pyta, czy może, on po prostu wychodzi z kolegami, a ty nie masz prawa się go czepiać. Ale gdy ty chcesz wyskoczyć z przyjaciółmi, to wypominaniu nie ma końca. Tak, jakbyś co najmniej robiła coś niemoralnego.