Dzieje się Konkursy Najnowsze

Wygraj zestaw kosmetyków do opalania Kolastyna i ciesz się złocistą skórą

kosmetyki-kolastyna

Po chwilowym załamaniu pogody nadchodzi kolejna fala upałów.  Gdy termometr wskazuje 30 stopni w cieniu, poszukujemy ochłody nad wodą. To doskonała okazja, by złapać trochę słońca i zyskać złocistą opaleniznę.  Wybierając się na plażę, należy zabrać ze sobą kosmetyki zawierające filtry przeciwsłoneczne, które uchronią skórę przed poparzeniem.

Kolastyna ufundowała dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl 5 zestawów kosmetyków do opalania.  W skład każdego pakietu wchodzą następujące produkty:

  • Kolastyna Emulsja do opalania Ochrona i Opalenizna SPF 30 – dzięki innowacyjnej formule wykorzystującej naturalne wyciągi roślinne, stymulujące produkcję przez komórki skórne melaniny, odpowiedzialnej za powstanie opalenizny, zapewnia niezbędną ochronę skóry przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB i przedwczesnym starzeniem, pozostawiając ją odpowiednio nawilżoną, elastyczną i miękką. Teraz możesz czerpać ze słońca to, co najlepsze!
  • Kolastyna Przyspieszacz opalania ze złocistymi drobinkami SPF 6 zapewnia jednocześnie szybki efekt i ochronę przeciwsłoneczną. Nawilżająca formuła kosmetyku wzbogacona w specjalne składniki zapobiega odwodnieniu skóry, utrzymując ją odpowiednio elastyczną i sprężystą. Rozpieszczaj swoje ciało Przyspieszaczem do opalania SPF6 ze złocistymi drobinkami, by podkreślić i rozświetlić Twoją naturalną opaleniznę.
  • Kolastyna Exotic Oil Olejek do opalania SPF 15 – kompleks drogocennych egzotycznych olejków pozostawia Twoją skórę głęboko nawilżoną i aksamitnie miękką. Dzięki oryginalnej kompozycji nut zapachowych: kokosu i tropikalnych kwiatów Twoje zmysły przeniosą cię w wyjątkową podróż pełną egzotyki!
  • Kolastyna Nawilżający olejek do ciała po opalaniu – im skuteczniej będziesz nawilżać skórę, tym dłużej możesz cieszyć się uzyskaną piękną opalenizną! Nawilżający olejek po opalaniu Kolastyna rozpieszcza Twoją skórę, pozostawiając ją rozświetloną i otuloną zapachem lata. Dzięki suchej formule olejek szybko się wchłania, pozostawiając uczucie aksamitnie miękkiej skóry bez tłustej warstwy na jej powierzchni.
  • Kolastyna Ochronny krem dla dzieci i niemowląt SPF 50+ – chroń delikatną skórę dziecka i skutecznie ją nawilżaj podczas ekspozycji słonecznej. Hipoalergiczna formuła preparatu z wysoką zawartością filtrów mineralnych została stworzona specjalnie w trosce o dzieci i niemowlęta powyżej 6 miesiąca życia i gwarantuje niezbędną ochronę skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV i poparzeniem słonecznym.

Aby wziąć udział w naszym konkursie i wygrać 1 z 5 zestawów kosmetyków do opalania Kolastyna wystarczy w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie:

„Latem dbam o skórę…”

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do 26.07.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 26.07.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5 zestawów kosmetyków do opalania Kolastyna  (Kolastyna Emulsja do opalania Ochrona i Opalenizna SPF 30 + Kolastyna Przyspieszacz opalania ze złocistymi drobinkami SPF 6 + Kolastyna Exotic Oil Olejek do opalania SPF 15  +  Kolastyna Nawilżający olejek do ciała po opalaniu + Kolastyna Ochronny krem dla dzieci i niemowląt SPF 50+) jest Kolastyna.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) W zgłoszeniu konkursowym dopuszczalne jest wprowadzenie dodatkowego zdania lub zdań w celu wyjaśnienia swojej koncepcji.
6) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (13)

eve

7 lat temu

swietny zestwa rodzinny,zwkaszca jak ktos opala sie na morzem

izabela

7 lat temu

Latem dbam o skórę o wiele bardziej, smarując się filtrami, olejkami… :))

Ania

7 lat temu

Latem dbam o skórę i nie tylko latem … lubię dobrze się czuć i wyglądać .. i lubię jak inni to dostrzegają …

Paulina

7 lat temu

Latem dbam o skórę a szczególnie na wakacjach na Chorwacji gdzie używam kosmetyków do opalania zapewniając całej swojej rodzinie odpowiednią ochronę która jest dla mnie priorytetem .

eve

7 lat temu

zycze Emily nagordy imieninowej z calego serca

Agata

7 lat temu

Latem dbam o skórę.. bardziej 🙂 ze względu na słonko potrzebuje ona dodatkowego nawilżenia i specjalnego traktowania 🙂

Adrianna

7 lat temu

Latem dbam o skórę bo wtedy dobrze się czuje. Skóra jest ze mną całe dnie i noce więc dbanie o nią przynosi owoce.

eve

7 lat temu

ciekawe kto wygra te fajne zestawy ,na pewno sprawia radosc

Basia.

7 lat temu

fajny konkursik, zaraz sie zabieram do pisania odpowiedzi xd

eve

7 lat temu

o jaki sympatyczny konkurs z praktycznymi nagrodami

Mindi

7 lat temu

Widzę, że w tym wartościowym konkursie aż pięć osób ma okazję wygrać 🙂 Nie biorę udział tylko dlatego, że kupiłąm już krem do opalania a urlop mam krótki, więc więcej nie wykorzystałabym. Ale koleżankom zyczę weny i szczęścia w 🙂

Emilly27k

7 lat temu

Cieszę się ,ze mogę odpowiedzieć na pytania kosmetyczne. Miło,że data zakończenia w dniu moich imienin. Może to jakiś znak:)

Beata

7 lat temu

Latem dbam o skórę bo mam taką już naturę, a w naturze rzecz wiadoma – zdrowa skóra to renoma.

Zostaw komentarz