zel-veno-terapia

Żel Veno TERAPIA z ekstraktem z kasztanowca to coś w sam raz dla pań. Stworzono go, aby leczył, łagodził i zapobiegał dolegliwościom związanym z zaburzeniami mikrocyrkulacji krwi w nogach oraz ich opuchlizną.

 

Żel Veno TERAPIA z ekstraktem z kasztanowca:

  • leczy, łagodzi i zapobiega dolegliwościom związanym z zaburzeniami mikrocyrkulacji krwi w nogach i opuchlizną nóg,
  • łagodzi uczucie tzw. ciężkich nóg, na które uskarżają się głównie kobiety,
  • polecić go można również w przypadku pojawienia się krwiaków pourazowych.

 

Jego skuteczność to zasługa połączenia kilku elementów: unikalnych właściwości żelu, sposobu jego wmasowywania oraz synergii działania naturalnych składników.

W skład żelu Veno TERAPIA wchodzą – poza ekstraktem z kasztanowca – olejki eteryczne  i ich pochodne o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym oraz regenerującym (olejek goździkowy, eukaliptusowy, anyżowy, tymiankowy, lawendowy, rozmarynowy, kosodrzewinowy, cynamonowy, kubebowy). Składniki skomponowano tak, aby wzajemnie potęgowały efekt swojego wielokierunkowego działania.

Unikalny skład żelu oparto na sprawdzonej, ponad stuletniej recepturze opracowanej przez Grzegorza Mendla, twórcę współczesnej genetyki.

Jak stosować żel Veno TERAPIA? Aby osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne,  należy go minimum trzy razy dziennie wcierać, a właściwie wmasowywać w bolące miejsca (na przemian ruchami kolistymi i posuwistymi), nakładając na dłoń za każdym razem ok. 2-3 cm żelu. Masując podudzia, należy pamiętać, żeby wykonywać ruchy posuwiste tylko z dołu do góry w celu aktywizacji zastawek żylnych.

 

Z myślą o użytkowniczkach portalu Dojrzalakobieta.pl producent żelu Veno TERAPIA z ekstraktem z kasztanowca ufundował 5 opakowań tego preparatu. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

 

„Chciałabym wypróbować żel Veno TERAPIA z ekstraktem kasztanowca, ponieważ…”

 

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy  najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 19.08.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 19.08.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5 opakowań żelu Veno TERAPIA z ekstraktem z kasztanowca jest Nes Pharma – producent preparatu.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 Tekst sponsorowany