nes-pharma

Żel Neuro TERAPIA z ekstraktem goździka korzennego jako wyrób medyczny leczy łagodzi i zapobiega bólom kręgosłupa wynikającym z dyskopatii, zwłaszcza części szyjnej i lędźwiowej, oraz zespołom bólowym występujących w trakcie zmian zwyrodnieniowych.

 

Żel Neuro TERAPIA z ekstraktem z goździka korzennego firmy Nes Pharma to alternatywna możliwość łagodzenia bólu, również u chorych zmuszonych do zażywania doustnych form NLPZ (Niesteroidowych Leków Przeciwzapalnych), równie skuteczna − co wykazały badania kliniczne. Nie naraża na działania niepożądane związane z kuracją działającymi miejscowo żelami i maściami z grupy NLPZ (zawierającymi na przykład ketoprofen, naproxen, diclofenac lub ibuprofen). Jest bezpieczny w połączeniu z innymi lekami. Brak przeciwwskazań do jego stosowania – z wyjątkiem uczulenia na niektóre składniki żelu.

Jego skuteczność to zasługa kilku elementów: unikalnych właściwości fizykalnych żelu, sposobu jego wmasowywania oraz synergii działania naturalnych składników.

W skład żelu wchodzą olejki eteryczne i ich pochodne o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, miorelaksacyjnym oraz regenerującym (goździkowy, eukaliptusowy, anyżowy, tymiankowy, lawendowy, rozmarynowy, kosodrzewinowy, cynamonowy, kubebowy) – skomponowano je tak, aby wzajemnie potęgowały efekt swojego działania.

Ekstrakt z goździka korzennego działa rozgrzewająco i miejscowo znieczulająco, wspomagając łagodzenie bólów kręgosłupa.

Unikalny skład żelu oparto na sprawdzonej, ponad stuletniej recepturze opracowanej przez Grzegorza Mendla, twórcę współczesnej genetyki.

Wygraj żel Neuro TERAPIA!

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl firma Nes Pharma ufundowała 10 egzemplarzy żelu Neuro TERAPIA. Aby zdobyć  jeden z nich, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak dbasz o swój kręgosłup?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 19.10.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

 

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 19.10.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 10 egzemplarzy preparatów Neuro TERAPIA jest producent, firma Nes Pharma.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki ogłoszone na portalu Dojrzalakobieta.pl
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany