Namiętność pachnąca terpentyną

Specjalnie dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl wydawnictwo Novae Res ufundowało pięć egzemplarzy najnowszej powieści Anny Kasiuk pt. Namiętność pachnąca terpentyną.  Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich!

Czasami niewiele trzeba, by zmarnować to, co oszlifowane mogłoby cieszyć do końca życia…

Sabina to czterdziestoletnia kobieta „na zakręcie”. Choć jej mąż Jeremi, utalentowany malarz, zmarł wiele lat temu, a życie zawodowe kobiety jest od dawna ustabilizowane, właśnie teraz odkrywa, że wszystko, co najważniejsze, przecieka jej przez palce. I postanawia o to zawalczyć. Po śmierci ukochanego, zajęta walką o przetrwanie swoje oraz córki, zapomniała, czym jest namiętność, ale kiedy w domu pojawia się Jakub, student malarstwa, Sabina przypomina sobie, jak podniecający może być zapach terpentyny.

Wygraj powieść Anny Kasiuk pt. Namiętność pachnąca terpentyną!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy powieści Anny Kasiuk pt. Namiętność pachnąca terpentyną, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

1)  Co sądzisz o relacji starszej kobiety z młodszym mężczyzną? Czy może ona przerodzić się w dobry, szczęśliwy związek?

2) Jaką powieść, która ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res, przeczytałabyś najchętniej? Podaj tytuł inny niż Namiętność pachnąca terpentyną. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa https://novaeres.pl/

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 13 listopada br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Namiętność pachnąca terpentyną”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 13.11.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Anny Kasiuk pt. Namiętność pachnąca terpentyną jest wydawnictwo Novae Res.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.